Search for...

Kapris Sohbet

Kapris Sohbet

Bencil ve egoluğun yeni nesil adıdır kapris kelimesi.. İnsanlar kendileri yüksek gördüklerinde ve ben`ciliği ile ön plana çıkarlar, bu kapris halleri değişmez düşünceleri ve burnu kaf dağında olmanın zararıdır aslında. Tabii bunu kişi asla farkına varmaz. Her işte ve her kriterde “ben bilir ben ederim ben ben ve ben” diyendir. Kapris Sohbet aslında insanların ne derece kişiliğe büründüğünü göstermek adına açılan bir yerdir. Sizlerde kendinizi ben kimin neyim nasıl biriyim diye merak ediyorsanız kendinizi tanımak istiyorsanız tam size göre..

 

Kapris Sohbet odaları

Kapris sohbet odaları insanların bitmek bilmeyen hırslarını heves ve bencilliğini göstermeye birebir.. Yeni nesil kişilik analizliğini kullandıkları kelimelerle gösterir. Bu aslında karşısındakine değil kendine zarar, çünki dost arkadaş yada eş olarak gördüğünüz kişiler kaybetmenize sebeb olur. Kapris sohbet ve chat amacı egoman ve bencilliği yüksek kişilerin biraz olsun kendilerini görmesi ve farkına varması adına oluşturulmuştur zirvechat bunun için denemek adına kapılarını açmış durumda asıl amaç kendini bulmak. Bir nevi terapi odası diyebiliriz. Hırslar ve bencilliği yok etmek adına, daha güzel daha güvenilir daha olgunlaşmış ortam sağlamak.. Gelin sizlerde bu terapiye ortak olun.. Kapris hislerimizden kurtulalım, el ele verilince hertürlü zorluklardan kurtulabiliriz.

Kapris Chat odalarında güçlü ortam ve dostluklar adına atılan adımda sizlerde kendinizi bulabilirsiniz. Çoğu insan bazı psikolojik olarak doktor doktor gezip onca ilaç içerken yıllar süren tedavi ile kurtulmaya çalışıyor, aslında beyninde kurduğun onca kelime sözcük yüzünden psikolojim bozuk demek yerine sohbet kurarak bunlardan kurtulabilir ve çevre edinebilirsiniz. Bu sayede evde kaldığımız zamanlarda sanal sohbet odalarında kendimizi bulmamız mümkün. Kapris sohbet asıl seni bulma konusunda yardımcı olacaktır, zirvechat kapris chat sitesi

Kendinizi sevin ve kimse için değişmeyin kendinizi bulun ve bulduğunuzda kendinizi asla bırakmayın başka kişiliklere bürünmeyin.

 

 

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*