Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Kapris Sohbet


Kapris Sohbet

Kapris Sohbet

Bencil ve egoluğun yeni nesil adıdır kapris kelimesi.. İnsanlar kendileri yüksek gördüklerinde ve ben`ciliği ile ön plana çıkarlar, bu kapris halleri değişmez düşünceleri ve burnu kaf dağında olmanın zararıdır aslında. Tabii bunu kişi asla farkına varmaz. Her işte ve her kriterde “ben bilir ben ederim ben ben ve ben” diyendir. Kapris Sohbet aslında insanların ne derece kişiliğe büründüğünü göstermek adına açılan bir yerdir. Sizlerde kendinizi ben kimin neyim nasıl biriyim diye merak ediyorsanız kendinizi tanımak istiyorsanız tam size göre..

Kapris sohnet

Kapris Sohbet odaları

Kapris sohbet odaları insanların bitmek bilmeyen hırslarını heves ve bencilliğini göstermeye birebir.. Yeni nesil kişilik analizliğini kullandıkları kelimelerle gösterir. Bu aslında karşısındakine değil kendine zarar, çünki dost arkadaş yada eş olarak gördüğünüz kişiler kaybetmenize sebeb olur. Kapris sohbet ve chat amacı egoman ve bencilliği yüksek kişilerin biraz olsun kendilerini görmesi ve farkına varması adına oluşturulmuştur zirvechat bunun için denemek adına kapılarını açmış durumda asıl amaç kendini bulmak. Bir nevi terapi odası diyebiliriz. Hırslar ve bencilliği yok etmek adına,  daha güzel daha güvenilir daha olgunlaşmış ortam sağlamak.. Gelin sizlerde bu terapiye ortak olun.. Kapris hislerimizden kurtulalım, el ele verilince hertürlü zorluklardan kurtulabiliriz.

Kapris Chat odalarında güçlü ortam ve dostluklar adına atılan adımda sizlerde kendinizi bulabilirsiniz. Çoğu insan bazı psikolojik olarak doktor doktor gezip onca ilaç içerken yıllar süren tedavi ile kurtulmaya çalışıyor,  aslında beyninde kurduğun onca kelime sözcük yüzünden psikolojim bozuk demek yerine sohbet kurarak bunlardan kurtulabilir ve çevre edinebilirsiniz. Bu sayede evde kaldığımız zamanlarda sanal sohbet odalarında kendimizi bulmamız mümkün. Kapris sohbet asıl seni bulma konusunda yardımcı olacaktır, zirvechat kapris chat sitesi

Kendinizi sevin ve kimse için değişmeyin kendinizi bulun ve bulduğunuzda kendinizi asla bırakmayın başka kişiliklere bürünmeyin.

 

 

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.