Search for...

Sanal Sohbet

Sanal Sohbet

Hepimiz bir nevi Gerçeklerden Kaçmak için sanal sohbet odalarına kaçıyoruz ve burada sohbet etmek için çabalıyoruz çoğunuz yeni olsada çoğumuz eskilerle iletişim kurabilmek için tanımak için sohbet konusu açmaya çalışıyoruz Bu sayede de en azından sorun ve sıkıntılardan uzaklaşmış oluyoruz. Rutin günlük işlerimiz gerçekten de artık bize sıkıcı gelmeye başladı bu yüzden de sanal sohbet odalarında kendimize yer arıyoruz. Kimisi işten sıkıldım ülkemizi ev işinden sıkıldım evlidir sıkıntıları vardır bir nebze unutmak adına kendilerini sohbet chat odalarına atıyor.

Bu kötü bir şey mi Hayır değil aslına bakarsanız bağımlılıkta yapıyor alıştıktan sonra sürekli girip sohbet etmek istiyorsunuz. Günün yorgunluğu da tabii yanınıza kar olarak kalabiliyor Elimize bir kahvenizi ya da çayınızı alıp geçip bilgisayarı başına ya da Mobile Ben Giriş yaparak sohbet ortamlarına katılıyorsunuz.

 

Sanal ve iletişim

Sanal ve iletişim aslına bakarsanız bu başlıkta şunları sizlere belirtmek isterim ki burada sanal olarak gördüğünüz zaman sohbete başlarsanız 1-0 yenik düşersiniz Bunu neden söylüyorum Çünkü burada sadece sanal gözüyle bakarsanız hiçbir gerçekçiliğiniz hiçbiri samimiyetiniz olmaz. Burada herkesin bir amacı var az önce de ilk başlarda belirttim burada tamamen kendinizi gerçek hayatlar uzaklaştırıp Aslında kim olduğumuz ve düşüncelerinizi belirtmek adına sanal odalarına giriş yapıyorsunuz kendinizi bir nevi ödüllendirmek diyebiliriz.

Tanıştığınız insanlarla iletişime geçmek istiyorsanız eğer tabii ki bunu saygı ve sevgi içerisinde dürüstlük içerisinde kameralı sohbet sesli sohbetlerle de devam edebiliyorsunuz dediğimiz gibi burada amaç tamamen Gerçeklerden sıkıntılardan bunaldınız her şeyden kaçmak adına sığındığını bir yuva diyebiliriz. Sanal sohbet odaları herkese açık bir mekan burada Dilediğiniz kadar sohbet kurabilirsiniz istediğiniz kadar da kalabilirsiniz Çünkü burada kapanış Yok sabaha kadar günlerce saatlerce sohbet edebilirsiniz. Neredeyse dünya genelinde sohbet odalarına girişler var uzun yıllardır süren bu platformlarda yer aldıktan sonra kendinizi tamamen aileden sayıyorsunuz. Burada dostluklar kalıcı ve uzun süreli olabiliyor Tabii ki bu sizinle ve karşı tarafın karakteri ve kişiliği ile alakalı Çünkü burada dediğim gibi Gerçekçilik ve samimiyet gerçekten de ön planda.

 

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*