Search for...

Hoşgeldin Aşk

İyiki Geldin Hoşgeldin Aşk

Kendinize kalabalık içinde yalnız hissediyorsunuz doyasıya mutlu olmak huzurlu olmak istiyorsunuz? Hatta sıcak bir sohbete özlem duyuyorsunuz? Belki de bir sevgiliye özlem duyuyorsunuz? sizi anlayacak sizi dinleyecek hayata dair ne varsa paylaşmak istediğiniz bir aşk Peki bunu bu kişiyi gerçekten Aradınız mı bulamadınız mı?

Ben buldum her şeyiyle harika sesi yüzü konuşması cümleleri sohbete karakteri duruşu Bir yaz yağmuru gibi üstüme yağdı beni kendiyle ıslattı hiç kurulanmak istemiyorum onunla hep ıslak kalmak istiyorum gülüşü bile beni o kadar çok etkiliyor ki aklım fikrim tamamen onunla doldu ondan başkasını istemiyorum Hep o olsun sevincimde teyze önümde mutluluğumda rüyalarımda hayalimde ve baktığım her yerde sen ol istiyorum Ben sana aşık oldum Ne kendime o kadar çok mutlu o kadar çok huzurlu hissediyorum ki bunu seninle yaşıyorum.

Beni öyle bir çukurun içinden çıkardın ki beni öyle bir karanlıktan aldın ki sen benim aydınlığım sen benim aldığım nefese karıştın beni senden mahrum etme soyum ekmeği uykun uyandığım yattığım yastığım üstümü örtüm yorganım Hepsi sana dair.

Huzur veren Aşk

 

Sanal odalarında aşk yok mu zanediyorsunuz? gerçek hayatta bulamadığınız aşkı sanal odasında bulabiliyorsunuz ben buna inanıyorum çünkü ben buldum her şeyi ile Beni Benden eden. Özlediğin var ne varsa seninle yaşıyorum Eğer ölürsem mutlu öleceğim Çünkü beni çok mutlu ediyorsun seni seviyorum bunu söylerken o kadar içten söylüyorum ki her saat başı her saniye söylesem asla bıkmayacağım Sen benim elimi tuttun ya sen beni mutlu ettin ya sen beni ben olduğum için sevdin ya ben seni yaradana ben seni doğurana Seni karşıma çıkarsan kadere kurban olurum.

Sanal sohbet odalarında aşkı bulduk Evet sizin sanal aşk diye nitelendirdiğiniz ama gerçek aşk diye hissettiğimiz varlığını bildiğimiz aşk Ey Aşk ne güzel geldin Öyle bir zamanda geldim ki iyi ki geldin ne Benden hiç gitme Beni sensiz karanlıklara ve uçuruma itme artık ben sen oldum Ben seninleyim seninleyim Sana dair ne varsa ben oyum artık çünkü ben sana aşık oldum.

Hoşgeldin aşk Hoş geldin huzur Hoşgeldin Yüzümdeki tebessüm ruhumu dinlendiren sevgiyi aşkı özlemi Hasreti merak etmeyin her şeyde seni düşündüğüm için Vallahi bu yaşattıklarını hissettiklerin için teşekkür ederim sevgilim enim İyi ki karşıma çıktın İyi ki Elimi sımsıkı tuttum ve bırakmayacaksın Ben bunu biliyorum İnanıyorum Seni tanıdığım andan itibaren Bana güven huzur mutluluk veren sen iyi ki benimsin Hoşgeldin aşk

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*