Search for...

Cay Sohbet

Cay Sohbet

Çay buluşmalarının gerçekleştiği tek gerçekçi site zirve chat sitesidir. Bu sohbet kanalında başta sunucu sahiplerimiz olmak üzere birbirlerine yakın olan bir çok kullanıcılarımız sohbet kanalımızda buluştuğumuz gibi real de de buluşuyor.

Samimiyeti ile birbirine sıkı sıkı bağlanan sohbet sitesi vakit geçiren bay bayan arkadaşlarımız kimi zaman bir iddiaya girip birbirlerine yemek ısmarlayarak ufak tefek güzelliklerle anılarına bir tane daha ekliyorlar.

 

Caymı Kahvemi

 

Çay, kahve içelim denince, bu tarz sitelerde bu olayın gerçekleşmeyen bir lakırdı olarak tanımlanabilir olması doğrudur. Fakat bu tanım chat sitesini içine almaz. Başkaları der fakat sadece der, ZirveChat ise faaliyete geçer. Bunun doğruluğunu kanalımıza gelerek yapılan birçok canlı yayından da anlayabileceğinizi buradan açık ve net bir şekilde bildiriyoruz.
Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır evet, fakat bunun içinde illaki bir samimiyetin oluşması gerekir. Bu samimiyetin oluştuğu tek yer dostluk ve samimiyet ile dolu sitemiz ZirveChat tir.

Bizler !!!

Bizler deriz hep çünkü zirvechat sen ben o bu şu kelimelerini kullanmaz çünkü biz varızdır biz demek hepimiz demektir. Bunun doğruluğu kanalımızdaki bir çok kişiyle yapacağınız özel konuşmayla da anlaşılabilir haldedir. Eğer sizde biz den olmak isterseniz bu halkaya dahil olmak tek tık la önünüzdedir kanalımıza dahil olup sohbetin tadına varmanız sizin elinizde.

En cok Burdayız

 

Bizlerin en çok vakit geçirdiği sohbet odası, sohbet odası, şişeçevir odası ve birçok oda ile birlikte rahatlıkla muhabbet edeceğiniz konu Akışı ile sizler için kolaylık sağlamaktadır. Ve tabiki konuşmak istenmeyen ve sadece özel konuların konuşulabileceği kişilere ait özel odalarımızda mevcuttur. İsterseniz bir derdiniz için sevdiğiniz konuşma üslubundan hoşlandığınız bir kişinin özeline giderek içinizde biriken birçok derdin anlatarak hafiflemesini de sağlayabilirsiniz.
Çay içmek için, üzerinizden yorgunluğunuzu atmak için, dinlenme yeriniz zirvechat olsun..

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*