Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Ask Sohbet Odaları


Ask Sohbet Odaları

Ask Sohbet Odaları

Ask sohbet odaları sizler için hazırlanmış sohbet ve chat platforumdur. sizler uzak yada yakın yurtiçi yada yurtdışı,nerede olduğunu bilmediğiniz ama sizin kaderiniz olan kişileri bulmanızda yardımcı olan sitedir. Sohbet sitelerinde sıkca karşılaştığımız şiir odalarıda aslında bunun için var. amatör olarak yazdığınız şiirler veya şarkı sözlerini ask sohbet odaları kullanıcıları için paylaşabilirsiniz.Hala aska inanlara varolduğunu bilenlere ve aska inanmayanlara sözüm olsun heves değildir aslında ask dediğimiz kalpte ritim değiştiren bir kalptir aslında.. Sevin dostlar sevin sevmekten korkmayın bırakın sevginize eşlik etmek isteyen kalp rotanızı bulur. siz yeterki ASK ın varlığından haberdar olun..

Ask insanın doğasında var aslında. mecnun’dan kerem’den ferhat’tan kalan. kimisi leyladır kimisi şirin kimisi aslı. Şarkılara konusu olursun bir ASK uğruna yanar kavrulursun.Geceni gündüzünü onunla doldurusun hayaline kattığın onca şey olur. bir masal gibi sen prens o prensestir aslında. büyülenirsin bir gülüşüne bir ciölesine meftun gibi dolanırsın.a ASK’ın acısınıda seversin sırf sevdiğinden geldi diye sabırla çekersin ah’ını..

ask sohbet odaları

Bir Tutam ASK

BIRAK ELLERİM ELİNDE KALSIN

GÖZLERİM GÖZLERİNDE KAYBOLSUN

SARHOŞ OLAYIN SÖZLERİNDE

ÖMRÜM KALBİNİN ÜZERİNDE SON BULSUN..

Ask öyle bir kavurur ki ancak yarası yarasına denk olan anlarmış. kavgalar bile öyle hoş gelirmişki seven insana,Sevdiğine ne kızabilir nede küsebilirsin. bazen sessizliğini bile seversin trip atışlarını tavırlarını.Ne yapsın ASK DEDİĞİN HEM ACISI TATLISI İLE YAŞAMAZSAN ADI ASK olurmu ?şarkılar söylenir adına sevdiğim bir türkü yakarsın uzaktan uzağa belki duyarsın diye.

Ask Chat Odaları

Aradığınız arkadaşlığı burada bulmanuz mümkün sohbet severe ayrılan bu ask odaları kullanıcılar için ideal sanal chat sitesidir. önyargılı sözlerden ve gözlerden uzak kalmak bir nevi kendinizi bulmak istiyorsanız adres belli bir tık kadar yakın sana ASK.. zorlu hayat şartlarından bunalan herkesin tek adresi zirvechat.net

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

2 Yorumlar

 1. CyS ZirveChat

  Ağustos 13, 2020 at 6:35 pm

  😍😍😍

  Cevapla
 2. Snm

  Eylül 26, 2021 at 11:43 pm

  Aşk sohbet odaları ile aradığın partneri bulma şansını yakalamak için sende zirve sohbet odalarını ziyaret etmelisin. Kaliteli ve seviyeli sohbet denince sanalda ilk akla gelen yerdir burası…

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.