Search for...

Skype Sohbet

Skype Sohbet

Günümüzde artık sohbet sitesi platformlarının artması insanlara reelden sanal hayata geçiş yaptırmıştır. Sohbet odaları farklı yapıda olup bir çok yöntemle kullanılmaktadır. Yazılı sohbet siteleri, sesli sohbet ve chat siteleri, görüntülü sohbet odaları ve birde hem görüntülü hem yazılı hemde sesli yani üçünü bir arada barındıran sohbet programları vardır. Bunlara bir çok örnek vererek çoğaltabiliriz fakat yaygın olarak kullanılanlar aslında hepinizin çok iyi bildikleridir. Bizler bugün birinin üzerinde durup nasıl kullanıldığı hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Skype sohbet, hem evrensel hemde bölgesel olarak insanların bir araya gelip sesli, görüntülü ve hem sesli hem görüntülü konuştuğu en kolay ve en yaygın sohbet programıdır. Skype sohbet programı diğer sitelerden farklı sistemlerde yürümektedir. Üyelik gerektirir fakat en güzel yanı bazı hizmetleri hariç tamamen ücretsizdir. Skype sadece sohbet amaçlı olmayıp normal telefon görüşmesi dahi yapabilirsiniz ki bu en güzel yanıdır ve internetiniz olduğu sürece ücretsizdir. Skype ücretli mi ücretsiz mi sorusunun cevabını sanırsam siz değerli Zirvechat.net üyelerimize vermiş olduk. Bütün detayları alt alta sizlerle paylaşacağız evet buyurun beraber bakalım..

Diğer Sohbet Odalarımız

Görüntülü sohbet odaları

Sesli sohbet odaları

Online chat odaları

 

Skype Sohbet Nasıl İndirilir?

Skype nasıl indirilir sorusunun cevabı oldukça basittir ama ilk defa bu programı kullanıcak olan arkadaşlarımız için bizler yinede ufak bir anlatım yapalım. Skype, isterseniz kendi ana sitesinden isterseniz farklı sohbet programı sitelerinden dilerseniz telefonlarınızın play store yada apple store uygulama indirme programından indirebilirsiniz. Bu indirme işlemini yaptıktan sonra tek yapmanız gereken ücretsiz bir hesap açıp giriş yap demenizdir. Skype indirme işlemi bu kadar kolay ve tamamen ücretsizdir. Peki ama sadece telefonlarda mı kullanılır bu program? Tabiki hayır yani bilgisayar, tablet ve bütün akıllı telefonlara indirip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Skype Nasıl Kullanılır?

Skype nasıl kullanılır sorusuna buyurun birlikte bakalım. Skype sohbet programına sahip olmak istiyorsanız öncelikle bir mail adresine ihtiyacınız vardır ki o olmazsa malesef oturum açıp kullanmaya başlayamazsınız. Bu adımdan sonra skype programını gerekli sitelerden yada telefonunuzun play store bölümünden indirip kurmanız gerekir. Bu adımıda tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken programı açıp mail ve şifrenizi girdikten sonra oturum aç demenizdir. Artık sizlerde skype sohbet dünyasına katılmış oldunuz. Sonraki adımlar arkadaş ekleyip direk sohbete başlamanızdır. Yazılı sohbet isterseniz diğer sohbet siteleri gibi mesaj bölümüne yazılarınızı yazıp gönder diyorsunuz yok eğer sesli ve görüntülü konuşmak isterseniz açtığınız programın üst tarafında butonlar mevcut ve Türkçe olarak sizlere hazırlanmıştır. Skype sohbet aslında kullanabileceğiniz en kolay chat programlarından birisidir ve bir kaç kullanımdan sonra artık zorluk çekmeden rahatça dilediğiniz kişilerle bağlantı kurabileceksiniz.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*