Search for...

Bayanlarla Sohbet Ederken Hangi Konular Konuşulmalı

Bayanlarla Sohbet Ederken Hangi Konular Konuşulmalı


Bayanlarla konuşurken hiç soğuk soğuk terlediğin oldu mu? Ya da şöyle diyelim konuya giremeyip sessizliklerin içinde boğulduğun oldu mu? Bunların olduğunun hepimiz farkındayız. Bu durumla karşı karşıya kalmamak için her zaman belirli konu başlıkların olmalıdır. Bayanlar ile ne konularda sohbet edeceğini bilmezsen, saçmalıklar içinde kaybolursan kaybedersin. Eğer sen kaybedersen partnerinde sana olan ilgisini kaybeder.  Tabi burda söylediklerimiz bir bayanla sohbet ederken belirli konuları ezberleyip o konular üzerinden yürümen değil mantık çerçevesi içinde birşeyler başarmandır.
Bir bayanla sohbet ederken yapılan en önemli hatalardan biri, sohbet konularını bayanların ilgilendiği şeyleri öğrenerek o materyaller üzerinden kurmaya çalışmalarıdır. Bunlardan kastetmek istediğim el falı, tarot, burçlar gibi şeyler. Bunlar sizi robotlaştırır. Çünkü kendinizi karşınızdaki bayanın yerine koyarak baktığınızda irc forumu size sürekli aynı şeyleri tekrarlayan bir erkekle konuşmak istermisiniz? Burada vereceğimiz taktikleri ezber olarak değil bir sohbet felsefesi olarak hayatınıza adapte etmelisiniz. Bayanlarla sohbet etmenin kanunları arasında ezber cümlelere yer yoktur. Yerinde edeceğiniz bir iltifat ya da bir konu hakkında söyleyebileceğin bir kaç kelime kapalı olan tüm kapıları açabilir. Ezbere konular üzerinden yürümek yerine bayanlarla sohbet ederken akıcı bir şekilde konuşmak için kitap okumaya başlayabilirsin. Kitap okumak hem her konu hakkında sağlıklı bilgi sahibi olmanı hem de geniş bir kelime hazinen olmasını sağlar. Aslında bayanlarla konuşabileceğin belli başlı konular yoktur. Sohbet nereye akıyorsa her konu hakkında bilgin olacağı için tüm sohbet senin istediğin gibi seyreder. Partnerin hakkında bilgin varsa onun hoşlandığı, fikrini söyleyebileceği konular aç.
Partnerinle sohbet ederken ona sürekli kendinden bahsederek onun gözünde bencil duruma düşmemeye çalış. Onun konuşabileceği konular açarak sohbete dahil olmasını sağlayabilirsin. Senin en önemli görevin partnerinin sohbet esnasında takıldığı yerlerde fikrini söyleyerek konunun dağılmamasını sağlamaktır. Her sohbette olduğu gibi iyi bir dinleyici olmak seni çekici kılar. Senin iyi bir dinleyici olduğunu görmek partnerinin sana karşı daha samimi olmasını daha rahat davranarak içinden gelen herşeyi anlatmasını sağlar.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*