Search for...

Azerbaycan Sohbet

Azerbaycan Sohbet Odaları

Bizim kardeş ülkelerimiz den olan Azerbaycan Bakü Türkiye el ele veren birbirine destek çıkan politikada olsun futbolda olsun ve savaş dönemlerinde olsun birlik ve beraberlik te yan yana yürüyen iki devlet Azerbaycan Aslında gezilmesi görülmesi gereken bir kardeş ilçedir burada Mesela Hazar Denizi’nin hem Deniz hem de Göl olması ile bilinen tuz oranının yüksek olduğu Hazar Denizi’nin birleştiği Azerbaycanlı tarihi yerler yanısıra orada bir yer var benim çok hoşuma gitti baktım gözlemledim okudum gız galası dedikleri yani Kızkalesi İstanbul’daki Kız Kulesi ile bir düşünmeyin bu daha farklı daha değişik

İstanbul Kız Kulesi denizin ortasında iken Azerbaycan Bakü deki Kız Kulesi daha farklı mimarisi çok ilginç. Sohbet denilince de aklımıza Tabii ki Dış ülkelerden gelen kullanıcılarımız var Azerbaycan sohbet olarak sizlere sunduğumuz sohbet platformda kullanacağını yüzde onunu tamamlayan Azerbaycanlı olan kardeşlerimiz sohbet odalarına Giriş yaparak hem Türkçeleri geliştirmiş oluyorlar hem de kardeşliği pekiştirmiş oluyorlar.

 

Azerbaycan Türkiye’yi Gerçekten de çok benimseyen ilgi gösteren destekleyen birlik ve beraberliği gösteren bir ülke Ben şahsi olarak gitmedim ama gitmekte isterim Azerbaycanlı olan ves sanal sohbet odalarına giren dostlarımızdan sıcaklık ve samimiyet görüyoruz Azerbaycan sohbet ve Azerbaycan chat odaları kardeşliğin simgesi olarak da sanal dünyasında oluşturulmuş bir sanal ortam. Şiveleri zaten anlatmaya gerek yok Gerçekten de çok hoşuma giden kelimeleri var. Ve severek dinlediğimiz Azerbaycanlı sanatçılarımızdan mümkün radyolarda çoğu kez Azeri parçalar dinliyoruz Çünkü gerçekten de şiveleri ve kullandıkları kelimeler çok hoş.

Azerbaycan sohbet odalarında herkese her ilden Her ülkeden katılım sağlayan kullanıcılara kapıları her zaman sonuna kadar açık Sizler de sanal sohbet odalarında birlik ve beraberliği pekiştirmek istiyorsanız yapmanız gereken ister mobil ister tablet ister bilgisayar sizde bu odalarda keyifli zaman geçirmek istiyorsanız ve Azerbaycanlı dostlarımızla tanışmak istiyorsanız Azerbaycan sohbet sanal odalarına giriş yapabilirsiniz. Sloganımız belli Azerbaycan Türkiye Birlik ve beraberlik içerisinde kardeşliği’ne devam etmekte Belki yan yana gelemiyoruz ama sanal sohbet odalarında dostluğumuzu kardeşliğimizi devam ettiriyoruz.

Edirne Chat Odaları Giriş için Tıklayınız

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*