Search for...

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet

Sitesine hoşgeldiniz Sizlere Sohbet Ortamı vede Seviyeli Sohbet Sitesinden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle Hoşgeldiniz Seviyeli Sohbet Bir sohbet makalesiyle daha huzurunuzdayım sevgili arkadaşlar. Makalelerimizi inşAllah dikkatli şekilde okursanız daha iyi fayda elde edersiniz.
Dostluk iki ayrı bedenin tek ruhta birleşmesine denir. Bedenler ayrı, şehirler ayrı, mekanlar ayrı fakat ortam aynı. Bu
Sohbet ortamı sizler için en güzel sohbeti edebilmeniz amacıyla sitemizi kurduk. Kurma amacımız herkes dostluk ortamında rahatça sohbet edebilsinler, herkes mutlu olsun. Mutlu olmayı herkes hakeder. Bu hakka sahip olduğunuz için sitemizde huzurlu bir ortam oluşturduk. İnsanlar seviyeli ortamda sohbet ederken pek çok dost edinirler. Bu dostluklar bazen yıllarca sürebilir. Bazı dostluklar aşka dönüşür, evlenenler dahi olur. Saygı hududunu aşmadıkça kimse kimseyi kırmaz. Kırgınlık olmayan ortamda da huzursuzluk olmaz.

Sohbet Ortamı

Kafa dağıtmaya geldiğimiz sitede kimse kimseyi rahatsız etme lüksüne ya da hakkına sahip değildir. Zaten böyle birşeye kesinlikle izin vermeyiz. Parasız hiçbir şeyin yapılmadığı bir dönemde bedavaya sohbet edebiliyorsunuz. Bedava sohbet etmek insana ayrı bir huzur ve mutluluk verir. Sıkıntıdan bunalan gönüllerimize chat yapmak ilaç gibi gelir. Çünkü sohbet etmek insanın içine ferahlık verir. Bu nedenden ötürü de chat yapmayı herkes genelde sever.
Sohbet ederken insanları rencide etmeyin, küçük düşürmeyin, hor görmeyin, alay etmeyin. Kendinize yapılmasını hoş görmediğinizi başkasına layık görmeyin. İğne kendinize çuvaldız karşınızdakine olsun. Dürüstlükten taviz vermeyin. Kimseye nick şifrenizi vermeyin, kişisel veri paylaşmayın.
Kimlik bilgisi vermeyin, para yollamayın. Asla kolayına kimseye güvenmeyin.

Kaliteli Sohbet

Sanal ortamda da olsa kırmayın kimseyi, üzmeyin. Kimsenin de sizi üzmesine fırsat ve izin vermeyin.
Dostluğa önem veriyoruz. Bu nedenle de dostça yaklaşımların haricine izin vermiyoruz. Bunu sakın unutmayın.
Sevecen olmaktan kaçınmayın. Ne varsa iyilikte, tatlı dilde var.  Sohbet Ortamı Tatlı sözün yılanı deliğinden çıkardığını zaten biliyorsunuz. Buna binaen herkese ılımlı yaklaşın, kimseyle düşman olmayın, zıtlaşmayın.
Hayatın her alanında olduğu gibi burda da iyilik en büyük erdemdir. Bu erdemi her zaman güzel ahlakla yaşatabiliriz. Güzel ahlak her şartta makbul olan en iyi şeydir. İnsanı insan yapan en büyük olgudur.
Makalemizi bitirirken her daim en güzelle karşılaşmanız temenni ve duası ile sizleri selamlıyorum. Allah’a emanet olun sevgili sohbet sever dostlar

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*