Search for...

Sohbet Ortamı

Sohbet Ortamı


– Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar Sizlere Sohbet Ortamı vede ZirveChat.Net Sitesinden bahsetmek istiyorum. –

Öncelikle Hoşgeldiniz Arkadaşlar Sohbet Ortamı Makaleciniz olarak bir makaleyle daha burdayım. Şimdiden iyi okumalar sevgili arkadaşlar. İnternet ortamında muhabbet etmekten haz duyan insanlar chat sitelerini tercih ederler. En büyük tercih sebebi de seviyeli Sohbet ortamdır. olmayan ortamlarda her zaman sıkıntı vardır. Sitemizi ilk kurduğumuz günden bu yana ortamdaki seviyeyi düşürmemek için elimizden geleni yaptık. –

SohbetEderiz

Sizlerden de bu konuda isteklerimiz var. Şimdi müsaadenizle bunları sıralayalım: 1. Öncelikle aldığınız nicki dikkatli seçiniz. Zira bu nickle size sesleneceğimiz için nick seçerken; cinsellik ve küfür içermemesine, yasaklanmış ideolojilerin Zirve Sohbet propagandasını yapmamasına, sizi küçük düşürücü ifade olmamasına, provakasyona ve isyana teşvik etmemesine dikkat edin. 2. Nickinizi mutlaka şifreleyin. Şifrelemezseniz her önüne gelen nickinizi kullanabilir. Bu da hiç hoş olmaz. 3. Nick şifrenizi kimseye vermeyin. Sonra nickinizle başkaları siteye gelerek rahatsızlık verebilir. 4.

Kaliteli Sohbet Ortamı

Sohbet ederken kimseyi rahatsız etmeyin, küfretmeyin, taciz etmeyin. Eğer rahatsız eden varsa yetkili arkadaşlara kopyala yapıştır yaparak mutlaka bildirin. Bu durumda o kişi ile ilgili gerekli işlem yapılır. Kanal genelinde bir yanlış olursa zaten o eylemde bulunan kişi derhal siteden uzaklaştırılır. 5. Ortamda saygılı olduğunuz sürece siz de sayılır ve sevilirsiniz. Sevilen sayılan insanlar her zaman başımızın tacı olurlar. Bunu unutmayın. 6. Muhabbet ederken radyo dinleyebilirsiniz. Bazı yayın yapan arkadaşlar istek alır, bazısı almaz. İlla şarkı isteğinde Bedava Sohbet buluncam diye yayın yapan arkadaşımızı bunaltmayın. Çünkü buna hakkınız yok. 7. Site radyosundan istek yapıp ortamdaki arkadaşlara hediye ederseniz hem çok sevilirsiniz ve hem de insanları mutlu ettiğinizden dolayı içiniz huzurla dolar değerli arkadaşlar. 8. Chat sitemizde her zaman arkadaş edinebilirsiniz. Hatta aşık olup birliktelik yaşayabilirsiniz. Bu da size ayrı bir haz verecektir. 9. Chat sitemiz bedavadır. Bedava olduğundan çok tercih edilmektedir. Sizleri de aramızda görmek bizlere çok büyük mutluluk verecektir. Çünkü biz sizin varlığınızla varız ve mutluyuz. 10. Günlük sıkıntı ve üzüntülerinizi bizimle birlikte atabilir, eğlenerek chat yapabilirsiniz. Kaliteli Sohbet Ortamı Makalemize son verirken başarılı, huzurlu ve mutlu günler diler, her zaman burada sizi beklediğimizi tekrar ederiz. Sevgiyle kalın, muhabbetle kalın ama hep bizimle kalın.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*