Search for...

Sessizce Sohbet

Sessizce Sohbet

Nasıl bir yangın yeridir bilemezsin nasılda çırpınıyorum nasılda Kimsesizim bilemezsin Öyle Bir Yerdeyim Ki o kadar karanlık o kadar sessiz o kadar kimsesiz hangi kağıda yazmalıyım ki hangi satırlara sığdırmalıyım nasıl bir çukurun içindeyim nasıl biryer kapısı yok penceresi yok kalakaldım öyle Sessizce susuyorum konuşamıyorum gözlerimde sürekli bir yağmur var Sen ne dersin ki gözlerimin Pınarı patladı öyle şelaleler gibi akıyor çok sessiz çok karanlık kimsesiz zannedersin Öksüz ve yetim duyuramıyorum kendimi anlatamıyorum yorgunum düşkünüm bitkinim. Aslında herkes sağır bana herkes kör çok bir şey istemedim biraz sevgi biraz ilgi biraz şefkat susuyorum öylece Sessizce.

Yok oluyorum Hatta ölüyorum kimse Belki de ağlamayacak Ardından kimse hatırlamayacak şimdi olduğu gibi ben kimdim ben senin hayatınızda neydi yine susuyorum sessizce izliyorum. Sonra kendime bir isim koydum şizofrendim ben aslında kendi kendine konuşan kendi kendine sessizce sohbet eden sonra sayfalarca yazmaya başladım Bir Şizofrenin kalemi çok mu ince düşünüyorum çok mu kırılıyorum çok mu inciniyorum Neden kimse beni sevmedi Neden kimse duymadı Neden kimse anlamadı Hani bir söz var ya “bir çığlıktı Yalnızlığım hepinizmi sağırdınız”? o kadar samimi o kadar içten bir söz ki Tam beni anlatıyordu galiba sonra Pencereden dışarıya baktım insanlara baktım etrafıma baktım Aslında kalabalık ama bir o kadar da yalnızlığın içindeyim.

Kimsesizliğim olurmusun?

Uçurumun tam ucuna geldim ha bıraktım bırakacağım kendimi biliyorum kimse tutmayacak elime her zaman olduğu gibi ben buradayım Beni duyun beni görün diyemiyorum hoş görmek isteyen görürdü zaten değil mi! o kadar yaralı ki yüreğim sırtımda onca kişinin bıçağı var Hangi birini çıkaracağım bilmiyorum Peki sen yardım eder misin bana? tutarmısın Ellerimden? görür müsün beni duyarmısın? yüreğimdeki bütün çığlıkları beni severmisin beni dinler beni Sararmısın?.

Ben bütün benliğimi sana versem bütün gerçekçiliği mi bütün doğruları mı kimsesizliği mi paylaşırmısın? Gözlerimdeki yaşları silermisin? Çok bir şey istemem Belki biraz şefkat biraz sevgi biraz ilgi. beni Sadece gerçekten severmisin? Yaralarımı sararmısın? dokunurmusun kirli yüzüme? beni biraz anlarmısın?

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*