Search for...

Nazar Sohbet

Nazar Sohbet Odaları

Aslına bakarsanız Sizler de nazardan korkan insanlarsınız batıl inanç olarak gözüksede Yüzyıllardır herkes nazardan korkar Peygamber Efendimiz bile Nazar değmesinden insanların bakışından bahsetmiştir Kimimiz bilir Bunu Tabii ki. Ama bizim amacımız sohbet odalarındaki duruş ve kişilik.. takdirlik olduğunuz zaman insanların nazarına maruz kalıyor biliyorsunuz Bu yüzden nazar sohbet kem gözlerden Uzak olmak için çok daha mükemmel bir yer tutan bir sohbet ortamı Siz de orada burada kalıcı olup çevre edinebilirsiniz. Hatta ve hatta Nazar sohbete Nazar dualarını da okuyabilirsiniz işin esprisi bir yana sanal sohbet odalarında tamamen kendinizi bulabilirsiniz kişiliğiniz ön plana çıkmış kendinizi göstermiş oluyorsunuz hem bilgi açısından hem de öğrenme açısından sohbet odalarında yönetici vasfına da sahip oluyorsunuz.

 

Nazar Chat Odaları

Sanal ve chat odalarına tamamen kendi istek ve Arzuları mızda giriş yapıyoruz burada kurduğumuz ortamlar tamamen bilgimiz dahilinde olup konuştuğumuz her kelime her söz her deyim bizim Özgür irademiz de yaptığımız şeyler ve biz burada Nazar chat odaları nda insanlarla iç içe olurken Tabii ki temkinli davranıyor Çünkü burada güven ve rahatlık önemli anıştığımız insanlarla önceleri mesafeli davran sakta İlerleyen zamanlarda çok samimi ve içten olabiliyoruz dostluklar kurabiliyoruz ve bu da hastalıklarını sağlam olabilmesi için iki tarafında Öz güvenli olup Güven duymaları gerekiyor.

Nazar sohbet odaları ve Nazar chat odalarında tamamen zirveye ulaşabilirsiniz bunu da nasıl yaparsınız Zirvechat.net ile yapabilirsiniz burada içten ve samimi insanlar ile daha da büyüye bilirsiniz ve destek olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman Dilediğiniz yerden rahatlıkla sohbete bağlanabilirsiniz. Bizler buradayız Sizler neredesiniz çekinmeden aramıza katılabilirsiniz.

Nazar Duası

Rahman ve rahim olan Allah’ın adıyla Bismillahirrahmanirrahim

Yeri göğü yaradan rabbim senin bilgin olmadan senin rızan olmadan yaptığımız Her işin Günahlarından sen bizi koru Ya rabbel alemin insanların kem gözlerinden insanların kötü emellerinden insanların kötü düşüncelerinden bizleri uzak tut ya rabbil alemin nazar değecek her sözüm nazar değecek her işten bizleri muaf tut ya rabbel alemin Amin.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*