Search for...

Sam2 Broadcaster indir

Sam2 Broadcaster indir

Merhaba sevgili site okurlarımız. Bugün dj lik yapan arkadaşlara özel olarak hazırlanmış bu yazımızda onların kullanmış olduğu harika bir programı sunmak istedik. Sam2 broadcaster dj programını zaten kendileri biliyordur yada duymuşlardır fakat indirmek için bir çok sitede link bulsalarda ya kırık yada virüslü linkler olduğu için indirme konusunda çok sıkıntı yaşadıklarını biliyoruz. Ayrıca programı indirmek malesef yeterli değildir ve ayarlarının yapılması gerekiyor. Zirve chat ailesi olarak onların işini kolaylaştırdık ve herşeyi düşünerek yazımızı hazırladık. Sam2 ücretsiz indir linkimize gönül rahatlığı ile tıklayıp programı indirebilirsiniz ve asla ücretli değildir bilginize sunmak istiyorum.

Önemli Not; Sam2 key yada Sam2 seriali ile programı full yaparak demo sürümünden kurtulup profesyonel olarak yayın alabilirsiniz.

Sizlere vereceğimiz linkteki Sam2 dj programı yeni sürüm olup güvenle kullanabilirsiniz. En güzel yanı sizlere Türkçe versiyonunu sunuyor olmamızdır. Ayrıca sam2 programını kurarken asla crack dosyası sorunu ile karşılaşmayacaksınız. Sam2 keygen ile full yapıp sorunsuz yayın alabileceksiniz.

 

Sam2 Ücretsiz Indir

Sam2 broadcaster dj programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Sam2 indir

Sam2 Broadcaster v.2.7.7

Serial; 77K2NDTESH32335V2XMAvoor sam 3.2.1

Serial programı açıldıktan sonra File – Config – Registration Key den girebilirsiniz.

Yapmanız gereken bütün işlem bu kadar arkadaşlar ve herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bizimle tekrardan iletişime geçebilirsiniz..

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*