Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Eski chat siteleri


Eski chat siteleri

Eski Chat Siteleri Harikaydı!!

Günümüzde teknoloji geliştikçe aslında hiç birşeyin tadının kalmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Mesela akıllı telefonların çıkması neredeyse bilgisayar kullanımını bitirme aşamasına geldi ama eski zamanların tadını veriyor mu tabiki hayır. Eskiden birşeye ulaşmak zordu ama onu elde etmek için bir çaba sarfediliyordu ve kıymet biliniyordu. Zaman o kadar değişti ki herşey elimizin altında olmasına rağmen huzur ve gerçekçilik yerini sahte duygulara bıraktı. Eski chat siteleri şimdiki mekanlara göre bu kadar gelişmiş değildi fakat huzur, dostluk, kardeşlik ve ciddi düşünceler bile o zamanda kaldı. Eskiden sohbet siteleri gerçek kişilerin bulunduğu ortamlar olurken artık yeni sitelerde herşey yalana dolana kaldı. En eski chat programları vardı ve gerçekten çok eğlenceli sohbetler emojiler daha aklınıza gelen birçok şey. Yani kısacası herşeyi güzel olduğu bir dönemden çıktık bu döneme geldik ve kimse elindekinden halinden memnun değil. Eski tanışma siteleri değer kaybetmiş gibi görünsede hala yerini zirvede korumaktadır. Oralarda büyüyen kişiler şimdi kurulan yerlerin yanından bile geçmiyor. Çok uzatmadan efsane sitelerimizin isimlerini sizlerle paylaşalım..

Eski Chat Odaları Giriş için Tıklayınız 

Online Radyo Dinlemek için Tıklayınız

Yeni Sohbet Odaları

En Güzel Chat Odaları

Eski Tanışma Siteleri

Bir dönemin unutulmaz sohbet siteleri;

 • mIRC
 • ICQ
 • Yonja.com
 • Orkut.com
 • hi5
 • Netlog
 • MSN
 • Itiraf.Com
 • MySpace
 • Limewire
 • Pikniktube

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

4 Yorumlar

 1. KıRıK

  Eylül 17, 2021 at 4:33 pm

  Eline saglık admin

  Cevapla
 2. AreS

  Eylül 18, 2021 at 7:32 am

  Eskiden MSN vardı dimi 😀

  İlk internetle tanışmam MSN oldu 😀

  Emeqine sağlık

  Cevapla
 3. FeRiDe

  Eylül 18, 2021 at 11:26 am

  Çok güzel olmuş Emeğine sağlık

  Cevapla
 4. Snm

  Eylül 20, 2021 at 11:41 pm

  Eskiler her zaman güzeldi ve gerçek dostluklar daha samimi sohbetler vardı. Gerçekten harika ortamlardı ve özlememek elde değil

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.