Search for...

Eşcinsel Arkadaşlıklar

Eşcinsel Arkadaşlıklar

Hemen hemen hepimizin reel ve sanalda duyduğu bir terimdir aslında eşcinsellik. Fakat belki hiç duymayan kişiler için ufak bir bilgi verelim. Eşcinsel ne demek sorsunun cevabını verelim sizlere. Kendi cinsinden kimselerle, yani erkek erkeğe ya da kadın kadına cinsel ilişkide bulunan kimseler eşcinsel denir. Bu toplumda pek hoş karşılanmasada tercihlerinde insanlar özgürdür ve kimsenin kimseye bir şey demeye hakkı yoktur. Hatta en çok sorulan, eşcinseller nasıl birlikte olur sorusudur. Bunun çok çeşitli cevapları vardır ve hepsini saymamız mümkün değildir. Fakat çeşitli birliktelikler yaşamaktadır çiftler. Lgbt sohbet odaları bu tür ilişkilere meyil eden üyelerimizi ağırlayıp özgürce sohbet etmelerini sağlıyor. Kesinlikle arayışlarında özgürdürler ve kimse bu konuda diğer bir üyeyi kınayıp rencide edici harekette bulunamaz. Cinsel sohbet odalarımız sizlerin gizli kalmış duygularını orataya rahatça çıkarıp aradığınızı bulmaya yardımcı olan nezih muhabbet yeridir. Gönül rahatlığı ile gelip yeni insanlarla tanışma şansını yakalayabilirsin.

Şu Konularda İlginizi Çekebilir;

Sakarya gay sohbet odaları

Cinsel sohbet kanalı

Pasif sohbet odaları

Lezbiyen sesli sohbet

Lgbt sohbet odaları

 

Eşcinsel Arkadaşlıklarda Aşk

Bir kız, bir kız olarak size aşkını itiraf ettiğinde veya başka bir erkek, bir erkek olarak sevgisini itiraf ettiğinde ve siz sadece kendiniz arkadaşlık istediğinizde, bazıları için daha da zordur. Genellikle ilk başta nasıl tepki vereceğinizi bilemezsiniz. Bununla birlikte, pek çok benzerlik olduğu için, özellikle arkadaş çevrelerinde bunun gerçekleşmesi nadir değildir. Eşcinsel bir arkadaş sana aşık olursa, hemen hissetmeni beklemeyebilir. Bu yüzden dürüst olun ve ilgilenmediğiniz zaman çok net olun. Çoğu zaman diğer kişi zaten bunu bekliyor. Ayrıca size güvenmesinin de büyük bir güven oyu olduğunu unutmayın. Ve belki de ilgilenmesen bile bir aşk itirafı alman gurur vericidir.

Ya kabul etmezse?
Bazen dürüstçe ve nazikçe aşık olmadığınızı söylemenin bir faydası olmaz. Yine de kişi sizi yalnız bırakmayacaktır. Ne olmuş?
Her şeyden önce, “Sana bir süre önce sana aşık olmadığımı ve bu böyle devam edecek” mottosuna göre umut olmadığını bir kez daha açıklamak mantıklı. O zaman hala hiçbir şey değişmezse ve sadece daha fazla huzur ve sessizlik istiyorsanız, o zaman daha fazla netliğe ihtiyacınız var. Adil bir ret vermek için elinizden gelen her şeyi denediniz. Sadece vurulmaya devam ederseniz, bu hızla tacize dönüşebilir ve daha sonra yalnız kalma ısrarınızı haklı çıkarır. İlgilenmediğinizi ve şimdi yalnız kalmak istediğinizi zaten söylediğinizi açıkça belirtin. Artık başka yaklaşımlara tepki vermemeniz önemlidir. SMS veya sohbet denemelerini yanıtsız bırakın. Bazen açık bir işaret, sosyal ağların tüm arkadaş listelerinden silinmektir.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*