Search for...

Lezbiyen Sohbet Lezbiyen Chat Odaları

Lezbiyen Sohbet Lezbiyen Chat Odaları

Sevgili lezbiyen kadınlar,

Biseksüel bir kadın olarak, lezbiyen sohbet odalarıda doğal olarak başka havalı kadın arıyorum. Bir ileri bir geri kaydırırken bir şey fark ettim: Eğer önümde lezbiyen bir kadın profili varsa, onu tamamen çekici bulsam da bir an tereddüt ediyorum. Çünkü dürüst olmak gerekirse, Bizi sevmemenden biraz korkuyorum. Kısaca söyleyeyim, Biseksüeller sahnede her zaman başarılı olmazlar. Bazı önyargılar biseksüeller sadece eşcinsellerin ortaya çıkmasından çekinirler. Lezbiyen chat odaları bu çekingenliği yaşayan kişilerin rahat davranması için kurulmuştur. Düz ayrıcalıklarını korumak istiyorlar. Ve eşcinsel ilişki yaşamaktan hoşlanırlar, ancak işler ciddileştiğinde (evlenmek, çocuk sahibi olmak), heteroseksüel bir partnere bağlanırlar. Bu önyargılar saçmalık. Yine de endişelendiğinizi tahmin edebiliyorum. Elbette bazı seviyelerde sizden daha kolayımız var: Biz biseksüeller, en azından heteroseksüel dünyadaki veriler söz konusu olduğunda, ayrımcılıktan saklanabiliriz. Çıkışımız bu yüzden çoğu zaman farklıydı. Bu, birkaç yaygın deneyimi ortadan kaldırır.

Şu Konularda İlginizi Çekebilir;

Yetişkin sohbet chat odaları

Kadılarla canlı sohbet odaları

Cinsel sohbet kanalları

Flört sohbet chat siteleri

 

Lezbiyen Chat Odaları

Birçok kadın biseksüel değil, deney yapmaya hevesli. Bizim de sunamadığımız şey: Tamamen kadın lezbiyen dünyasını kutlamak. Lezbiyen tik toklara, Instagram hesaplarına veya YouTube videolarına baktığımda bazen gerçekten gözüm korkmuş durumda. Eşcinsel kıyafetlerinizi, heteroseksüel cins erkeklerin erişemediği kadın güç dünyanızı ve genel olarak eşcinselliğinizi kutluyorsunuz. Ve sonra, lezbiyen tercihinin sadece erkekler tarafından mümkün olduğunca dokunulmamış kadınlardan bir şeyler istemekle ilgili söylentileri var. Buna ayak uydurabilir miyiz? Ne de olsa, heteroseksüelliği sıklıkla kabul etmeye devam eden biziz. Kadınları sevsek bile hala erkekleri seviyoruz. Ve çoğu zaman sahneye sizin kadar dalmış değiller.

Daha da kötüsü, bir kadınla meraktan ve deney yapma sevincinden yattığını hayal edebilen birçok kadın var. Bu macera arayanların hepsi kategorik olarak bir kadınla ilişkiyi dışlamaz. Bununla birlikte, kendiniz ciddi bir şey arıyorsanız ve sonra sadece macera olduğunuzu fark ederseniz, bu tür karşılaşmalar elbette hayal kırıklığına yol açabilir. Biseksüel teriminin şu anda trend olması ve belki de şişirici bir şekilde kullanılması gerçeği, bir kadının aynı cinsiyet hakkında gerçekten ne kadar “ciddi” olduğunu bulmayı kolaylaştırmıyor. Biz biseksüeller de sizin için macera çekmecesinde miyiz? Tüm bu durumlar bazen biseksüel bir kadınla ilişkiye girmek istemediğiniz anlamına mı geliyor? Seni bir erkek için terk edebileceğimizden mi korkuyorsun? Gizlice lezbiyen kadınları mı tercih edersin? Yoksa bundan çok mu endişeleniyoruz?

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*