Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Lezbiyen sohbet lezbiyen chat odaları


Lezbiyen sohbet lezbiyen chat odaları

Lezbiyen Sohbet Lezbiyen Chat Odaları

Sevgili lezbiyen kadınlar,

Biseksüel bir kadın olarak, lezbiyen sohbet odaları’da doğal olarak başka havalı kadın arıyorum. Bir ileri bir geri kaydırırken bir şey fark ettim: Eğer önümde lezbiyen bir kadın profili varsa, onu tamamen çekici bulsam da bir an tereddüt ediyorum. Çünkü dürüst olmak gerekirse, Bizi sevmemenden biraz korkuyorum. Kısaca söyleyeyim, Biseksüeller sahnede her zaman başarılı olmazlar. Bazı önyargılar biseksüeller sadece eşcinsellerin ortaya çıkmasından çekinirler. Lezbiyen chat odaları bu çekingenliği yaşayan kişilerin rahat davranması için kurulmuştur. Düz ayrıcalıklarını korumak istiyorlar. Ve eşcinsel ilişki yaşamaktan hoşlanırlar, ancak işler ciddileştiğinde (evlenmek, çocuk sahibi olmak), heteroseksüel bir partnere bağlanırlar. Bu önyargılar saçmalık. Yine de endişelendiğinizi tahmin edebiliyorum. Elbette bazı seviyelerde sizden daha kolayımız var: Biz biseksüeller, en azından heteroseksüel dünyadaki veriler söz konusu olduğunda, ayrımcılıktan saklanabiliriz. Çıkışımız bu yüzden çoğu zaman farklıydı. Bu, birkaç yaygın deneyimi ortadan kaldırır.

Şu Konularda İlginizi Çekebilir;

Yetişkin sohbet chat odaları 

Kadılarla canlı sohbet odaları

Cinsel sohbet kanalları

Flört sohbet chat siteleri 

Lezbiyen Chat Odaları

Lezbiyen Chat Odaları

Birçok kadın biseksüel değil, deney yapmaya hevesli. Bizim de sunamadığımız şey: Tamamen kadın lezbiyen dünyasını kutlamak. Lezbiyen tik toklara, Instagram hesaplarına veya YouTube videolarına baktığımda bazen gerçekten gözüm korkmuş durumda. Eşcinsel kıyafetlerinizi, heteroseksüel cins erkeklerin erişemediği kadın güç dünyanızı ve genel olarak eşcinselliğinizi kutluyorsunuz. Ve sonra, lezbiyen tercihinin sadece erkekler tarafından mümkün olduğunca dokunulmamış kadınlardan bir şeyler istemekle ilgili söylentileri var. Buna ayak uydurabilir miyiz? Ne de olsa, heteroseksüelliği sıklıkla kabul etmeye devam eden biziz. Kadınları sevsek bile hala erkekleri seviyoruz. Ve çoğu zaman sahneye sizin kadar dalmış değiller.

Daha da kötüsü, bir kadınla meraktan ve deney yapma sevincinden yattığını hayal edebilen birçok kadın var. Bu macera arayanların hepsi kategorik olarak bir kadınla ilişkiyi dışlamaz. Bununla birlikte, kendiniz ciddi bir şey arıyorsanız ve sonra sadece macera olduğunuzu fark ederseniz, bu tür karşılaşmalar elbette hayal kırıklığına yol açabilir. Biseksüel teriminin şu anda trend olması ve belki de şişirici bir şekilde kullanılması gerçeği, bir kadının aynı cinsiyet hakkında gerçekten ne kadar “ciddi” olduğunu bulmayı kolaylaştırmıyor. Biz biseksüeller de sizin için macera çekmecesinde miyiz? Tüm bu durumlar bazen biseksüel bir kadınla ilişkiye girmek istemediğiniz anlamına mı geliyor? Seni bir erkek için terk edebileceğimizden mi korkuyorsun? Gizlice lezbiyen kadınları mı tercih edersin? Yoksa bundan çok mu endişeleniyoruz?

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

4 Yorumlar

 1. Ezo

  Ekim 18, 2021 at 4:50 pm

  Emegine saglik 🙂

  Cevapla
  • SeNa

   Ekim 19, 2021 at 9:22 pm

   Benim merakımda yok deney de yapmak istemem sjsjsjs herkesin tercihi kendine tabi:)

   Cevapla
 2. KıRıK

  Ekim 18, 2021 at 5:00 pm

  Emegıne saglık admın harıka bır yazı

  Cevapla
 3. Snm

  Ekim 18, 2021 at 10:34 pm

  Değişik bir arayış bence ama insanlara kesinlikle isteklerinden ötürü saygı duymak gerekiyor

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.