Search for...

Sohbet Zirvede Başlar

Sohbet Zirvede Başlar

Hemen hemen hepimizin zamanında gittiği güzel sohbet odaları olmuştur illaki. Fakat eskiden bu kadar fazla site olmadığından seçenekte azdı ve girilen yerler belliydi. Çok uzun zaman geçmeden chat odaları fazlasıyla arttı ve bir anda rekabet ortamı oluştu. Bizlerde Zirve sohbet chat odaları olarak bu yolda yerimizi aldık ve sizlere Sohbet zirvede başlar sloganımızla aranızdayız. Yıllardır bu kulvarda emin adımlarla yürüyerek bugüne geldik ve hala azimle devam ediyoruz. Türkiye geneli hatta dünya geneli sohbet odalarımıza girişlerimiz vardır. Gelen kişileri kaynaştırıp seviyeli bir ortamda güzel sohbetlere imzamızı atıyoruz. Arkadaşlıktan ileri ciddi ilişkilere dahi şahit olduk ve sonu oldukça mutlu bitenleri de gördük.

Buraya gelen kişilerin arayışları haliyle farklıdır ve bizler Zirve chat ailesi olarak saygılı olan herkese saygı duyuyoruz. Burada en önemli husus kimsenin kimseyi rahatsız etmemesidir. Her sitenin olduğu gibi bizlerinde kuralları vardır ve gelen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu durumda ilk yapmanız gereken girdikten sonra kurallarımıza göz atmanızdır. Unutmayın ki her rumuzun arkasında sizler gibi canlı biri vardır ve kesinlikle hakaret gibi eylemlerden uzak durun. Uyarı aldığınız halde aynı duruma devam etme konusunda ısrarcı olursanız odalarımızdan uzaklaştırma alırsınız.

 

Zirve Sohbet Odaları Site Kuralları!!

Ilk olaram kesinlikle ve kesinlikle din konusunda asla tartışmalara girmeyiniz çünkü oldukça hassas bir konudur. Türkiye Cumhuriyeti birliğine bütünlüğüne ve bayrağına asla saygısızlık yapılmaz yapıldığı takdirde direk sohbet odaları‘ndan atılırsınız. Mustafa Kemal Atatürk halkında kesinlikle düşünce eyleminde bulunup hakaret içerici cümleler kuramazsınız aynı şekilde uzaklaştırma alırsınız. Bunların haricinde başka bir üyeye hakaret, küfür ve aşağılayıcı hiç bir cümle kuramazsınız. Yönetici arkadaşlara saygısızlık yapamazsınız ve sizlerr karşı haksızlık yapıldığını düşündüğünüz takdirde yardım kanalında düşüncelerinizi hakaret etmeden iletebilirsiniz. Daha birçok kuralımız var fakat bunlar temel olup asla uyarı almadan atılma sebeplerinizdir. Kurallarımızı sitemize girdikten sonra okuyabilirsiniz.

Aile Sohbet Odaları giriş için Tıklayınız

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*