Search for...

Popüler Mobil Chat Uygulamaları

Popüler Mobil Chat Uygulamaları

Yalnızlık bulunduğumuz dünyanın başlıca sorunlarındandır. Fakat her geçen gün gelişen teknolojinin getirdiği mobil chat sayesinde insanlarla iletişim kurmak, tanımadığınız kişilere erişmek evde,işte ve sokakta bile mümkündür. Dilerseniz bir kaç saniye içerisinde telefonunuza belirli mağazalardan mobil chat uygulaması indirerek mobil chat deneyimini yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda geliştirilen filtre seçenekleriyle aradığınız partneri kilosuna kadar filtreleyerek bulabiliyorsunuz. Bu da yalnızlığın çaresi yok diyenlerin tüm tezini çürütecek duruma gelindiğinin göstergesidir. Hâl böyle olduğunda bize de sizin için mobil chat uygulamalarını belirli bir sıraya koyarak paylaşmak düşüyor. İnsanlık görevimiz! Herkes eş bulurken siz niye bulmayasınız ki? Kim bilir belki de hayatınızın aşkı bu mobil chat uygulamalarında ekranı sağa sola kaydırıyordur değil mi?

Tinder uygulaması şuan dünyanın en popüler mobil chat uygulamalarından sadece bir tanesi, ekranınıza belli başlı profiller geliyor ve karşınıza gelen partneri beğenirseniz ekranı sağa beğenmezseniz sola sürükleyerek kişiyle mobil chat yapma imkanı kazanıyorsunuz. Tinder’dan sonra zirveleri takip eden uygulama OkCupid geliyor. Bu uygulamada ise mantık instagram ile aynı fotoğraf paylaşıyorsunuz ve uygulamanın algoritması sayesinde belirli kullanıcılar ile eşleşiyorsunuz. Uygulamanın anlık kullanıcı sayısı 90.000’lerde seyrediyor. Ve 3. olarak youtube’de video izlerken karşınıza laps diye çıkan reklamlarında Atiye adlı şarkıcının oynadığı Azar uygulaması geliyor. Uygulamanın mantığı tamamen Omegle ile aynı kameralı olarak insanlarla mobil chat yapıyorsunuz. Karşınıza çıkan kişiyi beğenip beğenmemek size kalmış bir durum.

Size bunlar gibi bir sürü mobil chat uygulaması sayabiliriz. Gelişen teknoloji sayesinde herşey önümüze serilmiş bir şekilde geliyor. Aman ha! her chat uygulamasında güvenliğiniz için geçerli olan kurallar buralarda da geçerlidir sakın tedbiri elden bırakmayın. Aksi takdirde her zaman söylediğim gibi başınız çook ağrıyabilir. Tabi bunlarında tersine bir durum olarak teknoloji sayesinde mobil chat üzerinden tanışıp evlenenleri de gördük. Aslında mobil chat uygulamalarına herkes önyargılı bakmasa herşey güzel olacak, bunun yanı sıra insanların kendi kararlarına saygı duymak gerekir. İnsanların birbirine aşık olmaları kadar normal bir durum göremiyoruz.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*