Search for...

Kusursuz Sohbet

Kusursuz Sohbet

Temel ihtiyacımız olan aslında sohbet. Neden derseniz, Içimize attığımız okadar çok sıkıntı bunalma ve acı varki. Bunu real hayatımızda çevremizde kimseye anlatamıyoruz yada anlatınca dinleyecek birilerini bulamıyoruz. Yada bir sırrınızı paylaşmak istediğinizde hep bir tedirginlik yaşıyoruz. Kusursuz Sohbet için sanal odalara giriş yapıyoruz. Tüm şehirlerden giriş yapan insanlarla sohbet etmeye başlıyoruz bir tedirginlik yaşayamadan acaba birine söyler mi diye sohbet ediyoruz. Kusursuz sohbet için giriş Yaptığımız bu odalarda tanımadığımız insanlarla hayatımıza paylaşıyoruz, gerçek hayatta bizi dinlemeyen insanlar burada bizleri dinlemeye başlıyor veya yardımcı olmak için teklifte bulunuyorlar. Çünkü karşınızdaki insanla sizi Böylelikle tanımaya ve keşfetmeye başlıyor.

Sohbet ettikçe içimizde biriktirdiğimiz onca şeyi bir anda unutmaya başlıyoruz biz buna kusursuz sohbet diyoruz. Çevremizdeki dostlarımız arkadaşlarımız veya ailemizden Birileri bizi dinlemek yerine bu da geçer bu da geçer diye bizi teskin ederken sanal odalarda bizi Tanımayan insanlar ise acaba şöyle mi yapsak acaba şöyle yapsan daha mı iyi olur Ayazda Bir Çare bulabiliriz diye yanımızda durmaya çalışırken Neden etrafımızdaki insanlar sadece bu da geçer diyor bu biraz düşündürücü değil mi. Yüzünü hiç görmediğimiz sesini duymadığımız insanlar derdimize derman olmaya çalışıyor. Dostluklar arkadaşlıklar yeni yeni keşif ettiğiniz bir dünya kusursuz sohbet ile her şeye yeniden başlayabilirsiniz temiz bir sayfa ile hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Kusursuz sohbet odaları yeniliklere her zaman açık olan bir sohbet sitesi dünyanın neresinde olursanız olun dostluk arkadaşlık ve aşklar için kusursuz olan her şey için bir adım atmanız yeterli. Mobil telefonlarınızdan da rahatlıkla giriş yapabileceğiniz bu sohbet sitesinde Her şeyin ilkini yaşayabilirsiniz. Sınırsızca seviyeli bir kaliteli şekilde kusursuz sohbet olarak sohbete başlayabilirsiniz.

 

Kusursuz Aşk

Tamam doğrudur kusursuz aşk yoktur ama seni anlayan dinleyen Seni özleyen seni bekleyen Seni anlamaya çalışan elini tutmaya çalışan bir sevgili.. Bir düşünün Real hayatımızda bulamadığınız bir aşkı bir sevgiyi kusursuz sohbette bulabilirsiniz. Kimse dört dörtlük değildir elbette herkesin bir yaşam hikayesi var Şu hayatta ama belki de Yüreğinizi derinden hissedecek ne olursanız olun sizi sevecek biri ya da birileri vardır bu sanal dünyada. Güvensizlik yaşayabilirsiniz kendinizi rahat hissetmeye bilirsiniz ama bir düşünün içinizdekini aklınız dahakine paylaşmak istiyorsunuz acısıyla tatlısıyla yanında olsun birisi diyorsunuz yaşınız Reşit olduğu andan itibaren Etrafınıza Çevrenizde yaşantınıza aldığınız insanlara baktığınız zaman bulamadığınızı fark ediyorsunuz.

Sonra yeni arayışlar içerisine giriyorsunuz elinizde telefon Arkadaşlık sitelerine bakıyorsunuz sohbet sitelerine bakıyorsunuz önceleri biraz Gözlem ve izleme ile getirmiyorsunuz kendinizi yabancı gibi görüyorsunuz Bu sanal dünyasında Belki de bir selam ile hayatınız değişebiliyor. Konuşmaya başladıktan sonra düşünmeye başlıyorsunuz Ben daha önce neden buraya gelmedim kusursuz sohbet ve kusursuz aşk demeye başlıyorsunuz. Yeni bir doğan bebek gibi savunmasız korunmasız olarak hissediyorsunuz kendinize sohbet ettikçe yeni yürüyen bir çocuk gibisiniz Zaman geçtikçe yazmayı konuşmayı yeni yeni keşifler fark ediyorsunuz Çünkü bunu siz kendiniz yapıyorsunuz. Henüz yüzünü görmediğiniz birisiyle sohbete başladığınız Zaman birebir ona karşı hisleriniz oluşabiliyor kendinize engel olamıyorsunuz sonra ona karşı bir yakınlık hissediyorsunuz bir bakıyorsun bütün düşünceniz aklınız olmuş.

Hayatınızda olumsuz olan her şeyi onunla paylaşıyorsunuz yaşadığınız sıkıntıları sevinçleri üzüntüleri ağladığınız zaman bir telefon kadar uzağınızda oluyor işim var gelemem kanka demiyor mesela ya da kusura bakma kardeş Şu an müsait değilim daha sonra konuşuruz demiyor mesela. Ya da sizi oyalanmak için Ya kusura bakma canım benim Anlıyorum ben seni her zaman da yanındayım üzülme diye sizi teselli edecek cümleler kullanmadan telefonun diğer ucundan bir ses bir düşünün bir hayal edin canım günaydın nasılsın iyi misin Bugün neler yaptın ve siz anlatmaya başladıktan sonra uzun uzun sizi dinleyen dinledikten sonra elini asla bırakmayacağım Sana söz veriyorum diyen bir sevgili.

 

 

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*