Search for...

Kaliteli Mobil Sohbet Odaları

Kaliteli Mobil Sohbet Odaları

Merhaba sevgili Zirve sohbet üyelerimiz. Bugün sizlere bünyemizde olup ama daha da ileri seviyeye taşıdığımız güzel bir girişimimizden bahsetmek için buradayım. Daha önceki yıllarda ne kadar da mobil sohbet sitelerine giriş yapılsada imkanlar malesef belirli bir noktadan sonra sınırlı olmaktaydı. Bizler bu sorunu düşünüp alt yapımızı geliştirdik ve Kaliteli mobil sohbet odaları‘mızı sizlere sunduk. Girişlerinizde herhangi bir program vs gerektirmeden direk web adresimizi yazarak odalarımıza giriş yapabilmektesiniz. Peki ama mobil sohbetin avantajı ne ve ne kadar faydalı? Mobil chat in en büyük faydası ve avantaji günün her saati nerede olursanız olun rahatlıkla giriş yapıp güzel sohbetlere imza atabilirsiniz. Bilgisayar tablet taşıma derdinize son veren sistemdir bu.

 

Mobil Chat Odaları Üyelik Gerektir mi?

Mobil chat odalarımız kesinlikle üyelik gerektirmez ve aynı zamanda ücretsizdir. Bunkaraek olarak girişlerinizde program vs gibi şeyleree gerek yoktur. Site web adresimizi yazmanız yeterlidir. Ana sayfaya giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen ekranda mobil chat odalarına bağlan yazısını gördüğünüzde tıklayıp kendinize uygun bir rumuz seçtikten sonra sohbete bağlan’a tıklayıp global kanallarımıza girebilirsiniz. Isterseniz aldığınız rumuzu kaydedip sürekli geldiğinizde aynı ismi kullanabilirsiniz. Eger kayıt işlemi yapmaz iseniz başka bir kullanıcı o isimi aldığında artık sizin kullanma şansınız kalmayacaktır. Bu konuda kesinlikle yetkili arkadaşların sizler için yapacağı hiç birşey yoktur. Nick kayıt işlemi için yetkililerden yardım alabilirsiniz.

 

Sohbet Odalarında Nick Kayıt Nasıl Yapılır?

Nick kayıt islemi için öncelikle nick alıp sohbet kanallarımıza giriş yapmanız gerekmektedir. Girdikten sonra /ns register şifre mail komutunu uyguladığınızda artık rumuz size ait olarak kaydedilmiş demektir. Daha sonraki girişlerinizde kesinlikle şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Şifrenizi girmediğiniz takdirde sistem otomotik olarak size başka bir nick verecektir. Şifre girme komutu ise /ns identify şifre şeklinde olmalıdır. Bu işlemlerden sonra artık global odalarımızın hepsinde bulunabilirsiniz. Sohbetin yanısıra birbirinden eğlenceli oyun odalarımızda hizmetinizde. Aynı şekilde müzik kanalımızda şarkı dinleyebilir hatta dj arkadaşlarımızdan isteklerde de bulunabilirsiniz. Haydi durma sende gelerek farklı dünyada farklı insanlarla tanışma şansını yakala..

Mobil Sohbet Giriş için Tıklayın

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*