Search for...

Chat Avenue Rooms

Chat Avenue Rooms

Merhaba sevgili Zirvechat.net üyelerimiz. Bugun yine aktif ettiğimiz çok farklı bir sohbet odamızı sizlere anlatmak için buradayız. Chat avenue rooms odamız Türkiye’de ilk defa biz yani Zirvechat.net sohbet sitelerinde açılmıştır. Bu sohbet odamızda herşey serbest olup bütün arayışları içerisinde barındırmaktadır. Özellikle cinsel arayışı olan kişiler Chat avenue odamızda soluğu almaktadır. Dünya’nın çok farklı bölgesinden giriş yapılan sohbet odaları lgbt, yani lezbiyen, gay, travesti ve daha bir çok farklı arayışları insanların bir araya gelip dilediği sohbeti ettikleri illegal odamızdır. Tabiki farklı arayışlar olsada sonuçta burasıda sohbet edilen chat odalarımızdan bir tanesi olup normal sohbetlerde edilmektedir. Chat avenue genel sohbette tabiki yinede sınırlarımız vardır ve kimse kimseyi rahatsız edecek şekilde çok ileri argo kelimeler kullanamaz. Fakat özel odalarda birebir sohbetinizde çok rahat konuşabilir hatta daha da ileri boyutlara geçebilirsiniz ve bu konuşmalarınız için kimse size karışamaz. Şikâyet olmadığı sürece yetkili arkadaşlar asla olaya müdahil olmayacaklardır.

Diğer Sohbet Odalarımız Giriş

Bedava cinsel sohbet odaları

Fantazi sohbet odaları

 

Chat Avenue Giremiyorum!!

Chat avenue sohbet için girmek isteyen bir çok üyemizden sitede hata mı var gibi sorular aldık ve bu sorulara şimdi cevaplarınız ile acıklı getireceğiz. Chat avenue giremiyorum diyen arkadaşlar bu sitelere girmek için öncelikle proxy programını indirmeniz gerekir ki aksi takdirde normal giriş yapamazsınız. Bunu yaptıktan sonra bazı eklentilere de ihtiyacınız olacak onlarıda halledip anca o şekilde giriş yapabilirsiniz. Çünkü bu tarz adult chat rooms odalar büyük mekanlar olduğu için girecek olan kişileri neredeyse kendileri seçiyor. Kısacası onlar size degil siz onlara uyacaksınız aksi takdirde sitelerine kabul edilmeniz bile söz konusu olamaz.

 

Chat Avenue Rooms Güvenli mi?

Arkadaşlar sizlere şu site güvenli şurası güvenilmez diye kesinlikle net birşey söyleyemeyiz fakat bu tür büyük yerler özellikle yurtdışı lokasyonlu sohbet odaları inanın hiç güvenli değil. Sonuçta zaten chat avenue sitesinin amacı belli olup normal sohbetlerin dışındaki muhabbetler dönüyor. Adult siteler olduğu için çokta normal arkadaşlıklar beklemeyin. Özellikle çok duyduğumuz hikayeler var malesef. Camlarda şovlar görüntüler vs gibi bir çok durumla karşı karşıya kalan kişilere şahit olduk ve bedelini ağır ödediler. Sizlerden en büyük ricamız bu tarz adult sitelere sohbete giriyorsanız kesinlikle ve kesinlikle özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Aksi takdirde yapacağınız bir hata sizlere bedel olarak çok ağır şeyler ödetebilir.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*