Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Sohbette Edep ve Adap


Sohbette Edep ve Adap

Sohbette Edep ve Adap

Hepimiz her hareketimize konuşmalarımızda kullandığımız kelimelere dikkat ederiz Bu da sohbetin edep ve bundan kaynaklanan sohbet odalarında da sohbette edep ve adap usulüne uygun örf ve adetleri uygun şekilde davranmaya çalışsakta bazen egomuza ve Kibirimize yenik düşeriz. Çünkü günlük hayatımızdan daha ön plana çıkacağımız yerdir sohbet odaları sunucularda kişiliğimizin farklı tanıtıldığı zamanki bunu kendimiz yapıyoruz kendimize alıyoruz karşı tarafın bizi tanımaması çok normal çünkü kendinizi tanıttığımız kadar bizi bilirler edep ve adap usulünce korunan her türlü ortamda sohbetin daha kaliteli ve seviyeli sohbet olması demektir.

Sohbette Edep ve Adap

Sanal sohbet odalarında da kendimizi farklı olarak gösterdiğimiz zaman karşı tarafa olduğumuz saygıyı kaybettiğimizi anlamına gelir Çünkü sohbette edep ve adap Gerçekten de çok önemli hem kişiliğinizi hem kendinizi tanıtmış oluyorsunuz. Sohbetin daha seviyeli daha samimi ve Gerçekçi olması için bunu istiyorsak Eğer kendi Elimizde olan bir şey edep ve adabı ne kadar değerli önemli olduğunu sana sohbet odalarında takip ve gözlem yaptığınız zaman anlayacaksınız Çünkü gerçek hayatımızdan çok farklı bir yer bu sanal sohbet odaları. Senin yazı karakterin kişiliğini gösteren diye bir tabir var ve ben buna gerçekten de çok inanan birisiyim ve kesinlikle katıldığım bir söz.

Kaliteli olmak

Kaliteli olmak

Her şeyin bir kalitesi var İçecek yiyecek giyecek tatille gittiğimiz zaman seçtiğimiz ortam oteller aklınıza gelecek her şey Kaliteye dayalı E peki neden sohbette de kaliteli olmak varken çok değişik farklı olduğumuzu göstermeye çalışıyoruz. Sohbette edep ve adap kaliteli olmak her zaman bize kazandıran bize saygı durduran bir davranıştır. Sanal sohbet odalarında Önemli olan edep ve adabı ön planında olan bir ortamın tercih etmemiz kullanıcıların daha çok dikkatini çeken duruştur. ortamdaki sohbetin konusu ve ilerleyişi gözlemlemek orada yani ortamda kalmaya isteyen kişilerin pozitif düşünmesini sağlayan ve kalıcı olmayı düşünmelerinde etken.

Mobil uygulamalarda bile Sohbet kanallarına giriş yapıldığı zaman kullanıcıların ilk gözlemlediği şeydir sohbetin akış şekli her nerede olursa olsun şehiriçi şehirdışı katılım sağlayalım kişilerin huzur içerisinde Sohbete dahil olmasını istiyorsak Eğer önce o ortamı kurabilmek ve devam ettirebilmek. Saygı duruşu ve kullandığımız kelimeler çok önemli saygı görmek istiyorsanız Öncelikle saygı göstereceksiniz ki karşınızdaki insanlar da size uygulasın.

 

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.