Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Sevdaya Dair


Sevdaya Dair

Sevdaya Dair

Sevdaya dair ne varsa Yüreğim bir biriktirdim. ağladım kahroldum bekledim. bir sor Şuan ben ne haldeyim bir ara Bir sesini duyur nasıl yalnızlıklar içindeyim. Sensiz öyle bir cehennemdeyim ki yangınlar bile acır oldu Halime gözümden akan yaşlar an haddi hesabı yok, Sanırsın nehir sanırsın bir şelale sanırsın Bir Deniz. Ağlamak da sevdaya dair değil mi özlemek beklemek Onun için acı çekmek bırak artık bırak artık dön gel bırak artık yokluğu bırak artık Kimse Siz değil yalnızlığı seviyorsan elinden tutacaksın seviyorsan sahip çıkacaksın ama sevmiyorsan seviyormuş gibi yapmayacaksın yıkamayacaksınız Senin için kurulan Bütün Hayalleri senin için kurulan hayalden Mutluluktan yapılan evleri.

sevdaya dair

Ayrılık da sevdaya dair değil mi neyin ayrılığı bu, bu gidişin ne içindi bu yangının bu Yıkık Virane ettiğin gönlün Sebebi neydi ki sevemez miydin sarılamazmıydın Bir kıvılcım bile olmadı mı kalbinde bana dair Sana Dair Hatta bize dair gel ve Zalım Gel gör şu kahrolan gönlümü halini bildiğin Çöllere düşmüş mecnun misali Üstüm başım Paramparça gözlerimde sen aklımda sen kalbimde sen. Belki de hiç kimsenin sevmediği kadar ben sevdim seni Sahici gerçekçi Yokluğunda acı çeken benim o ben. Görsen gelmiş geçmiş bütün aşıkları görsel Önümde diz çöktüler resmen yoktu Böyle Bir Sevda yoktu böyle bir kıskançlık kıskançlık dedim de benim olanı Herkesten ve her şeyden kıskanırım bakmasın kimse sana Benim baktığım gibi tutmasınlar ellerini sevmesinler seni benim sevdiğim gibi senin için gerçekten ağlayan var mıydı dön beri bak arkana ben gibi gerçek. neden sürekli geçmişini gözlerimin önünde neden neden kalbin bu kadar acı çekiyor Bunların hepsi sevdaya dair değil mi Kovma beni artık cennetinden mahrum etme gül kokulu teninden şarkıda söylüyor ya hani “dermanımsın diyerek  içtiğim zehir gönül sofrasında aşa dönüyor“. Ne kadar ömrümüz kaldı ki Ömür dediğin iki kirpiğinin arasında değil mi

gel kır inadını bizde artık vuralım mutluluğun kadehini. Bak gözlerimin içine Tut Ellerimi benimsin de bana dair bana ait sadece benimsin çok zor mu bunu söylemek seviyorsan bekleme Eğer beklersen senden önce ölüm gelirse pişmanlık duyarsın hadi durma gel ben seni bıraktığım yerde bekliyorum aşkın sokağında.

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.