Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Mobil chat programları


Mobil chat programları

Mobil Chat Programları

Günümüzün en yaygın arkadaşlık programlarını sizler için derledik. Yeni arkadaşlıklar kurmak birbirinden farklı kültürlerle tanışmanın zamanı. Mobil chat programları sayesinde Dünya’nın diğer ucundaki biriyle rahatlıkla tanışabilir arkadaşlık kurabilir hatta sevgili olabilirsiniz. Gelişen teknoloji sayesinde reel hayatta bulamadığınız yada kendi kriterlerinize uygun biri denk gelmediği zamanda mobil sohbet odaları sizlere çıkış kapısıdır. Binlerce kişinin geldiği odalarımızda aradığınızı bulma şansınız daha da yüksektir. Mobil chat odaları sayesinde hem sohbet hemde oyun oynayarak vaktinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bunların yanısıra 24 saat yayın yapan online radyo kanalımız ile dilediğiniz müziği dj arkadaşlarımızdan isteyip çaldirabilirsiniz. Hatta dj lik yeteneğiniz var ise radyo sorumlusu arkadaşla görüşüp kendiniz yayın bile yapabilirsiniz. Zirve sohbet odaları diğer chat odalarından çok farklı bir dünyadır ki bunu geldikten sonra daha iyi anlayacaksınız.

Mobil chat programları, Zirve sohbet odaları

Mobil chat uygulamaları gelenekçi kişilere biraz ters gelse bile malesef ön yargısı olan yerler değildir ve bunu zamanla o kişilerde anlayacaklardır. Sohbetlerde her zaman için ilk izlenim çok önemlidir. Yani karşınızdaki insanın size davranışı sohbetin gidişatını belirler fakat her insan aynı olacak diye bir kaide de yoktur. Kimsenin kimseyi yanlış tanımaması ve anlamaması için taraflar muazzam çaba sarf edebiliyorlar. Oysa dijital tanışmalarda herkes daha rahat olabiliyor. Ama yazı dilinin de anlaşılamaz olduğu anlar da yok değil tabi. Yani sözlü olarak yüzyüze yada telefonda yapılan konuşma tabiki kendinizi ifade etme konusunda daha etkilidir. Yazı dilinde bazen tam anlatmak istediğinizi anlatamadığınız anda yanlış anlaşılma gibi durumlar ortaya çıkabiliyor. Böyle bir durumda daha ince konuşarak açıklama yapılması gerekiyor. Evet daha fazla uzatmadan mobil chat arkadaşlık programlarını verelim..

Ücretsiz Tanışma Uygulamaları

Tinder

Lovoo

MeetMe

Scout

Hello Talk

Yoomee

WeChat

Badoo

MyDate

Happn

Ablo

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.