Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Katliam gibi grup seks partisi


Katliam gibi grup seks partisi

Katliam Gibi Grup Seks Partisi

Belçika’da düzenlenen 65 yaş üzeri kişilerin katıldığı grup seks partisinde tam 7 kişi hayatını kaybetti. Inanılmaz olay Belçika’da yaşandı ve herkesi hayretler içerisinde bıraktı. Bütün başlıklarda Katliam gibi grup seks partisi yazısını okuyan kişileri şoke etti. Asansörsüz bir binanın 4.katında yapılması nedeniyle malesef sağlık görevlileri işlerini tam olarak yapamadı ve can kaybı sayısı arttı. 200 kişinin katıldığı partide 11 kişi kalp krizi geçirdi ve 7 kişi malesef hayatını kaybetti. Açıklamalara göre heyecan sınırının üzerine çıkılması yaşlardan ötürü bu can kaybına yol açmış.

Hastaneye Yetiştirilemediler

Asansörsüz bir binanın 4. katında düzenlenen grup seks partisinde, kriz geçirenlere doğru şekilde müdahale edilemedi. Hastaneye zamanında yetiştirilemeyen yaşlılardan üçü yaşamını yitirdi. Daha sonra, sekiz kişinin daha kalp krizi geçirdiği için hastaneye kaldırıldığı ve bunlardan dördünün daha yaşamını yitirdiği açıklandı. Bu durumdan sonra Belçika hatta Avrupa’da düzenlenen en yaşlı seks partisi bu şekilde ölümlerle sonuçlandı..

Haberin Detayı için Tıklayınız 

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

2 Yorumlar

 1. Snm

  Ağustos 5, 2021 at 8:31 pm

  Ilginç 🙂

  Cevapla
 2. Pelin

  Ağustos 7, 2021 at 10:19 pm

  Bu kadar azmanın sonu, yaşlı başlı insanların grup seks partisinde işi ne 😂 harbi katliam olmuş

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.