Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Eski Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


IRCRehberi


IRCRehberi

IRCREHBERİ VE EKİBİ

Ircrehberi

zirvechat.net olarak sevgili oMeN kardeşim sevgili She kardeşim Sizler benim ircrehberi ile tanışmam da burada Sizler sayesinde Sen Dostlar Sen kardeşlikler kazandım Bunun için size teşekkür ederim Sizler sayesinde kardeşlik dostluk nedir paylaşmak ve desteklik nedir Bunları sayesinde daha net anladım bu zamana kadar Bana verdiğiniz destek ve kardeşlikten dolayı tekrar teşekkür ediyorum. ircrehberi sanal sohbetler siteleri için kurulmuş destek amaçlı sohbet siteleri  rehber platformudur Burada gördüğünüz tanıdığınız tanışacağız kişilerin hepsi çok özeldir. Burada sonucu sahipleri yönetimde olan kişileri daha yakın takip edip tanımanıza fırsat sunuyor.

Tabii ircrehberi ‘ndeki  yetkili olan tüm kişiler aile olarak yer almaktadır ve burada üye olan insanlar hem kendilerini tanıtmış Sen de samimi bir ortamda yer almaktadır. Hem kendi şahsım adına hem zirvechat.net adına Omen kardeşime çok teşekkür ediyorum. Yetkili olan arkadaşlarımız sorun ve şikayetler de kişilere yardımcı olabilmek için gerçekten de canla başla yardımcı olmaya çalışıyorlar hakkını veriyorlar. Gerek Allecra Gerek Lariena gerek Yazgı ve saygı değer  velevki  Bu saydığım isimler gerçekten ile Özellikle de bana çok yardımcı ve destek olmuşlardır kendilerine de buradan sevgilerimi saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

ircrehberi  sayesinde güzel dostluklar kazandım kendimi kalemimi yazılarımı tanıtıp duyurabilirdim. Buradan söylemek sohbet siteleri  birlik ve beraberliğin nasıl bir şey olduğunu kanıtlamak için orada olup site sahipleri birbirlerine el uzatıp yardımcı oluyorlar Tabii ki ircrehberi  sayesinde yapabiliyoruz. Ircforumlarının  en iyi  rehberi olan bu paylaşım yeri hayranlık duyulan ve takip edilen sitede çalınan ve istenen Çok saygıdeğer insanlar var birkaçından da bahsetmek isterim.

Bana destek veren Değerli kişiler

CeySu site sahibi’nden daha çok duruş ve kişiliğin ile takdire şayen birisi olduğunu Öncelikle belirtmek isterim sunucuna  geldiğimden beri bana pozitif enerji vererek destek vererek Ve yanımda durarak sağlam kişiliğini hissettirdiğin için sana sonsuz teşekkür ediyorum varlığının devamını diliyorum

Queen çok saygıdeğer hem de çok Hanımefendi ben arkadaşımız gerek Yayınları ile gerek kendi yazdığı şiirleri ile gerçekten takdirlik bir hanımefendi.

Rima hem dostu hem arkadaşlığı hem de sohbeti çok mükemmel olan bir saygıdeğer insan Yayınları ile de gerçekten de dinlenmesi gereken bir dj yazıları ile de ön plana çıkan ve yazıları okunması gereken kişidir.

iLSu benim için hem sırdaş Hem kardeş hem dost Hem de her zaman yanımda olan ve herkesin gerçekten de dostluk için sahip olması gereken kişidir ifşalı yayınlarıyla ile de ön plana çıkan benim mükemmel bir kardeşim.

aLeyna  tanıdığım günden bu yana benim her zaman arkanda duran ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Canım Kardeşim iyi ki varsın makalelerin yazalım düşüncelerin Hele ki yayınların Gerçekten de çok takdirlik varlığının devamını diliyorum.

Miya   ablalık ve kardeşliğin tam manası ile bana yaşatan ve hissettiren Kişiliğini ve dostluğunu gerçekten de hiç seçmeniz gereken yeğenim dedim desteklerini asla benden çekmediğin için sana sonsuz teşekkür ediyorum.

Alejandro sevgili kardeşim dostum ve arkadaşım ne zaman ihtiyacım olsa koşan ne asla elini çekmeyen gölgesi dahi yeter bir kardeşim sana da sonsuz teşekkür ederim.

yohh  uzun süredir bir arada oldun hemen hemen her gün görüştüm Sevgili kardeşim abim danışmadan ve konuşmaktan asla çekinmedim güvendim ve inandım sana da sonsuz teşekkür ediyorum.

jiMMy Hem abi hem sahip çıkma konusunda sağlamlığın her gün halimi hatırımı soran her sıkıntımda elini hiç düşünmeden uzatan.. iyiki varsın varlığının devamını dilerim.

She  Tabii ki benim kardeşinin gülü dediğim M her zaman bana destek çıkan yardımcı olan Ne desem Hayır kelimesini kullanmıyorum canım kardeşim iyi ki varsın varlığının devamını diliyorum.

oMeN  tanıştığımız ilk günden bu yana her zaman bana kardeş olarak yaklaşan her zaman her gün neredeyse iletişim kurdum ve birbirimize danıştığımız fikirler ve yardımlar için sana sonsuz teşekkür ediyorum İyi ki varsın iyi ki tanışmışım Seninle desteklerin ve arkamda sağlam duruşun için sana ne desem ne söylesem azdır İyi ki varsın kardeşim iyi ki bu ircrehberini bizlere sağladınız varlığımızın devamını diliyorum.

Ve diğer tanıdığım tanımadığım Tüm insanlar Siz varlığımız ve yaptım  paylaşımlarda yorum yaparak ve beğenerek destek verdiğiniz için sizlere de sonsuz teşekkür ediyorum birlik beraberlik mi Birbirimize destek çıkarak ayırdım yapmadan menfaat çıkartma ben birbirimizi kırmadan incitmeden el ele vererek tüm site sahiplerine varlığınız için teşekkür ediyorum varlığınızın devamını diliyorum.

Sevgilerimizle

CeySu

AreS

 

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

5 Yorumlar

 1. oMeN

  Ağustos 26, 2020 at 9:41 am

  Ares kardeşim bende seni tanıdığıma çok sevindim bu güzel makale içinde kendi ve forum adına tşk ederim Var olasın güzel kardeşim.

  Cevapla
 2. Queen

  Ağustos 26, 2020 at 11:12 am

  çok teşekkür ediyorum güzel yorumların için 🙂 emeğine yüreğine sağlık olsun mutlu oldum tşk ler

  Cevapla
  • iLSu

   Ağustos 26, 2020 at 12:38 pm

   Çok teşekkür ederim düşüncelerin için seviliyosun her zaman yanındayım 🙂

   Cevapla
 3. Rima

  Ağustos 26, 2020 at 5:39 pm

  Sende Çok iyi bir dostsun AreS sdni tanıdığım için çok şanslıyım. Ne olursa olsun daima değerlisin benim için. Elimden geldiğince yanındayım.

  Cevapla
 4. Miya

  Ağustos 30, 2020 at 1:09 pm

  Kalbi kadar gönlü güzel insan cansın can.
  Her daim arkandayım can dayım.
  Seni bilen bilir bilmeyende kendi gibi bilir 😉 .
  Herşeyin en güzeline layiksin kimseyi takma doğru bildigin yoldanda asla şaşma.
  Seviliyorsunnnn üleyhnnnn 😀

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

IRC Rehberi