Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Eski Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


ircforumlari


ircforumlari

ircforumlari

Yeni yerler arıyorsunuz yeni mekanlar arıyorsunuz Tabii bunu nasıl yapıyorsunuz  ircforumlari ile aradığınız sanal sohbet odalarını veya sunucularını sitelerini buluyorsunuz Bu sayede kendinizi daha rahat bir mekan aradığınız zaman bulduğunuz diğer Sizin için çok önemli Çünkü ircforumlari  size bunu sunuyor. Çünkü burada da sunucular için sana sohbet odalarına giriş yapmanız için sizi aslına bakarsanız bir rehber Pusula gibi düşünün. Çünkü kullanıcıların çoğu sana sohbet odalarında yenilikler yeni kişiler tanımayı araştırır bulur gözlemler tanır Bu yüzden ircforumlari sizin için daha çok takip edebileceğiniz bir rehber platformu burada ücretsiz kayıt olun vvesunucunuzu sitenizi tanıtmak istiyorsanız isminizi duyurmak İstiyorsanız burada makul ücretlerle tanıtım reklamları da verebiliyorsunuz.

İrcforumlari

sunucu sahibisiniz ve sitenizi tanıtmak adına Forum siteleri arıyorsunuz en popüler olani ircforumlari size tamamen yardımcı oluyor. Hem kendimizi hem sitenizi hem sohbet odalarınızı hem de kadromuzda oluşturduğunuz yönetim ekibini tanıtmış oluyorsun yayıncı Arkadaşlarınızı duyuru biliyorsunuz. Sanal sohbet odaları için gerçekten gerekli olan bu yer gitgide büyümekte onlarca kişinin katıldığı ve üyelik yaptığı bu rehber sayesinde yeni yeni kişiler yeni sunucular ve yeni birleşen yerleri görmeniz mümkün.

Forum rehberi

Eskiden bilirsiniz pusulalar vardı pusulaya bakarak gideceğimiz yönü bulurduk şimdi Teknoloji sayesinde aradığımız sunucuyu aradığınız dostlukları ya da siteyi bulabiliyoruz. Reklam vermek İstediğiniz zaman sitenizin reklamını burada ücretlerle ve taksitli bir şekilde Banner verebiliyorsunuz. Üyeler dışında Forum sitelerine bakan kişiler En azından katılım sağlayarak ve sonucu isminizi görerek sitemize Giriş yaparak hem sohbet etmekte hem de Radyo dinlemektir veya yayıncılığı seviyor ise radyoda Yayıncılık anlamında amatör de olsa veya profesyonel olarak devam edebiliyor. Forum rehberi olarak gördüğümüz bu yerde Hem yurt içinden hem yurt dışından üyelerle tanışıyorsunuz Hatta Forum oyunları da oynayabiliyorsunuz.

Sizin için makul olan bu yerde Forum rehberi olarak gördüğünüz aslına bakarsanız Eskiden pusula diye adlandırdığımız bu yerde Üye olduktan sonra ircforumlari yöneticileri ile beraber hem yardımlaşma iş oluyorsunuz arkadaşlık kurabiliyorsunuz. Sanal dünyasının rehberi olan ircforumlari na üye olmayı sakın unutmayın.

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar


Zonguldak Arkadaşlık Sitesi

Zonguldak Arkadaşlık Site...

1036 Defa Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

1015 Defa
IRC Rehberi