Facebook Messengerdan Üyelik İçin Yeni Karar!

Seviyeli Sohbet Odaları ile yeni insanlarla sohbet ederek, yeni sohbet arkadaşlıkları kurabileceğiniz şahane ortam.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Facebook Messengerdan Üyelik İçin Yeni Karar!


Facebook Messengerdan Üyelik İçin Yeni Karar!

Facebook Messenger’dan Üyelik İçin Yeni Karar!

Çıktığı günden bu yana birçok değişikliğine tanıklık ettiğimiz Facebook Messenger, bu değişikliklerin devamını getirmeye devam ediyor. Şimdiye kadar sadece telefon numarası kullanarak hesap açmanıza olanak sunan Facebook Messenger, artık telefon numarası ile hesap açılmasına müsade etmeyecek. Facebook Messenger telefon numarası ile üyelik işlemlerini durduracak. Bunun yanında Facebook hesabınızın da olması istenecek.

Facebook Messenger telefon numarası üyeliklerini durduruyor

2011 yılından itibaren Facebook’tan tamamen bağımsız olarak geliştirilen uygulama, 2014 yılında ise Facebook uygulamasından tamamen çıkartılmıştı. Böylece Facebook üzerinden arkadaşlarıyla konuşmak isteyen kullanıcılar, Messenger uygulamasını ayrıca yüklemek zorunda kalıyorlar.

Bunun yanı sıra Messenger uygulamasından konuşmak isteyen kullanıcılar, telefon numaralarını kullanarak kişiler listesindekilerle mesajlaşabiliyordu. Ancak yeni gelecek güncelleme ile birlikte bu özellik de devre dışı bırakılacak. Messenger uygulamasını kullanmak için Facebook hesabı zorunlu koşullardan biri olacak.

Facebook’un bu hamlesi ile birlikte Facebook’u arka planda bırakmak istemediği anlaşılıyor. Geçtiğimiz günlerde Instagram ve WhatsApp uygulamalarına “from Facebook” yazısını ekleyen Facebook’un ilerleyen günlerde nasıl hamlelerde bulunacağı ise merak konusu.Bir cevap bırakın.