Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


En tuhaf 15 alışkanlık


En tuhaf 15 alışkanlık

En Tuhaf 15 Alışkanlık

Hemen hemen hepimizin hayatında değişik yani tuhaf alışkanlıklarımız vardır bunu kimse benim yok diye inkar edemez. Alışkanlık olabilir hatta buna takıntı da diyebiliriz. Kimi insanda simetri hastalığı vardır kimi insanda diksiyon hastalığı vardır yani kısacası hemen hemen bütün insanların takıldığı takıntı yaptığı bir husus vardır hayatında. Fakat bugün sizlere çok değişik yani oldukça tuhaf alışkanlıkları olan 15 insan ve 15 alışkanlıktan bahsedeceğim. En tuhaf 15 alışkanlık nedir diye soracak olursanız birazdan sizlere kişilerin resimleri ile birlikte hepsini vereceğiz. Tuhaf alışkanlıklar tabiki hayatımızda var ama bazı zamanlar bu alışkanlıklarını çok ileri boyuta taşıyan insanlad var ve gerçekten çok saçma abartılı bir durumdur. Sıradışı alışkanlıklar bazen bizleri saplantılara buda zamanla hastalığa kadar götürmektedir. Bunun sonucunun en güzel örneği psikolojik tedavi alan insanlardır. Herneyse çok uzatmayalım ve en tuhaf 15 alışkanlık neymiş buyurun birlikte bakalım..

Kişiler ve Sıradışı Alışkanlıkları

1- Üniversite öğrencisi olan Tempestt, inanamazsınız ama günde yaklaşık yedi kez deterjan yiyor.

Sohbet Chat Odaları

2- Theresa, dairesini ele geçiren farelere kafayı takmış durumda ve şuan 52 tane fareyi bir araya getirerek onlarla yaşamaya karar vermiş olacakki malesef fareleri geri bırakmıyor.

En tuhaf 15 alışkanlık

3- Adele, 22 yıldır koltuk minderi yiyor. Herhalde bu kadar süre içinde yedikleri toplamda yedi kanepe ve iki sandalye eder. Ilginçtir ki bu huyundan herşeyi rağmen vazgeçemiyor.

En tuhaf alışkanlıklar

4- Riley, hayatını bir bebekmiş gibi geçiriyor ve inanılmaz durum. Yani gerçek anlamda bir bebekten bahsediyoruz. Beşiği var, emzik kullanıyor ve bez bağlıyor.

Sıradışı alışkanlıklar

5- Tamara, yastığını gittiği her yere yanında götürüyor. Hatta o kadar benimsemiş ki yanından 1 saniye olsun ayırmıyor ve inanılmaz ki onun bir ismi var: Boo

15 tuhaf alışkanlık

6- Casie, ölen eşinin küllerini yiyor. Evet yanlış duymadınız yıllar önce ölen eşini içinde yaşattığına inanan Casie eşinin küllerini yiyor..

20210803 101208

7- Mark’ın 15 tane şişme bebek ile ilişkisi var. Yemekten banyoya kadar tüm vaktini onlarla geçiriyor. Yanından bir saniye ayırmayan adam artık onların hayatının değişilmez bir parçası olduğunu söylüyor..

Sıradışı 15 alışkanlık

8- Karmello, son üç yıldır kesintisiz olarak kalçasına dolgu iğnesi yaptırıyor. Belirli bir potansiyele sahibim ama hala yaptırıyorum ve devam edeceğim diyor..

15 sıradışı alışkanlık

9- En ilginç olanı budur ki Carrie, kendi idrarını içmeye bağımlı bir kadın ve vazgeçemiyor ki yıllardır kesintisiz her defasında içmeye devam ediyor..

15 tuhaf olay

10- Nathanial’ın arabası Chase ile ciddi bir ilişkisi var ve bu tutku inanılmaz derece bir seviyeye gelmiş. Herşeyi kısacası hayatı arabası olmuş..

Sıradışı 15 alışkanlık

11- Lacey, bir oyuncak bebeğin kafasına bağımlı. Onsuz hiçbir yere gitmiyor. Hayatının her alanında bebeğin kafası yanında ve gerçek bir bebekmiş gibi seviyor öpüyor ve kokluyor..

Tuhaf alışkanlıklar

12- Julius ise bir balon bağımlısı. Bugune kada tam tamına evinde 50 binden fazla balon biriktirmiş ve hala biriktirmeye devam ediyor.

Tuhaf bilgiler

13- Michelle, insan ve domuz kanı içiyor. Gerçek bir vampir denebilir. O kadar bağımlılık olmuş ki neredeyse günlük 4-5 litre içmeden duramadığını söylüyor.

Değişik bilgiler

14- Nicole, deodorant yiyor. Evet yanlış duymadınız bildiğiniz deodorant. Ortalama bir ayda yaklaşık 15 deodorant tüketiyor.

Tuhaf alışkanlıklar

15- Margaret’ı 50 binden fazla arı sokmuştur. Yanlız arı kendi degil arıları yakalayıp kendine sokturma hastalığı bu..

Sıradışı 15 alışkanlık

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

6 Yorumlar

 1. Pelin

  Ağustos 7, 2021 at 9:53 pm

  Bunlar ne böyle ya 😂😅😂😅😂
  Ne kadar tuhaf davranışLar içlerinden en tuhafı; kendi idrarını içen bu nasıl mide.

  Cevapla
 2. MsL

  Ağustos 7, 2021 at 9:56 pm

  Gerçekten değişik takıntılar yuh artık 🙂

  Cevapla
 3. NeLLy

  Ağustos 7, 2021 at 11:24 pm

  Gerçekten çok tuhaf bu nedir arkadaş 🙂

  Cevapla
 4. CristaL

  Ağustos 8, 2021 at 7:54 am

  Daha önce çok saplantılı insanlar duydum ama böylelerini ilk defa gördüm. Hem ilginç hem çok iğrenç gerçekten

  Cevapla
 5. By_Mehmet

  Ağustos 8, 2021 at 7:05 pm

  Evet arkadaşlara katılıyorum 🙂

  Cevapla
 6. Ezo

  Ağustos 8, 2021 at 7:09 pm

  Saplantı ve takıntı kotu birsey igrenc:)

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.