Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Ciddi arkadaşlık sitesi


Ciddi arkadaşlık sitesi

Ciddi Arkadaşlık Sitesi

Her insan hayatında ona yoldaş olacak kişileri ister. Fakat bazen imkanlar buna müsait değildir yada kafa yapısına uyan bir kişi karşısına çıkmayabilir. Birde yüz yüze sohbette kendine özgüveni olmayan kişlerin çekingen davranması ilişkilerin başlamadan bitmesine neden olabiliyor. Ciddi arkadaşlık sitesi hayatına renk katmak isteyen, yanlızlıgını kendine uygun partnerle gidermek isteyen kişilerin bir araya geldiği en saf, en güzel ilişkilerin yaşandığı nezih ve seviyeli muhabbet ortamıdır. Yüzyüze konuşmayan kişilerin yazılı olarak daha rahat konuştuğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Özellikle erkek üyeler bu konuda bayanlara göre daha çekingen davranıyor. Bayan arkadaşlık siteleri aramasına bakarsak istatistik olarak erkeklerin yazılı sohbet sitelerini daha çok tercih ettiğini görüyoruz. Tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri kendine eş bulmak isteyenlerin para ödemeden gelip arayışlarını yaptığı odalarımızdan olup aynı zamanda daha farklı eğlenceler yaşayacağı yerlerdir. Hem sohbet etmek hemde farklı kültürdeki insanlar ile bilgi alışverişi yapmakta ekstra güzelliktir.

Şu Odalarımızda İlginizi Çekebilir; 

Aşk chat odaları

Sıcak sohbet chat odaları

Gerçek sohbet siteleri

Ciddi seviyeli arkadaşlık sitesi

Bayanlarla ücretsiz sohbet

Bayan Arkadaslik Siteleri

Nasıl Arkadaş Edinirim?

Bir ilişki istiyor musun? Burada bir arkadaş bulmanıza yardımcı olabilecek şeyleri okuyabilirsiniz. Doğru zaman ne zaman?
Birçoğu bir ilişki ister. Tekrar tekrar ilk arkadaşa ne zaman sahip olunması gerektiği sorulur. sorusunu kendinize sormanız gayet normal. Ancak, herkes tamamen farklı olduğu için bunun belirli bir cevabı yoktur. En önemlisi, herkes aynı anda buna hazır değil. Birçoğu, halihazırda bir ilişkiye sahip olmaktansa arkadaşlarıyla bir şeyler yapmayı, eğitmeyi veya müzik yapmayı tercih eder. Ve bu da sorun değil. Herkesin kendi hızı var!

Genellikle ilk önce gerçekten müsait olmayan birine aşık olursunuz. Bu genellikle bir ilişki fikrini düşündüğünüzün, ancak buna gerçekten hazır olmadığınızın bir işaretidir. Bir arkadaşla tanışmanın ön koşullarından biri aşık olmaktır. Çünkü onun gibi, onun için hiçbir şey hissetmediğin biriyle gitmek gerçekten bir anlam ifade etmiyor. İlişki, boş zamanınızı geçirmekten hoşlandığınız, fiziksel olarak yakın olmak istediğiniz vb. biriyle birlikte olmaktır. Dış dünyaya her şey böyleymiş gibi davranmamaktır. Bu alanda hareket etmenin kimseye faydası yok!

Bir ilişki istiyorum ama aşık değilim!
Ya bir eş istiyorsanız ama henüz kimseye aşık değilseniz?
O zaman açık gözlerle hayatın içinden geçmekle ilgili. Hoşlandığın erkeklerle veya kızlarla konuş. Çünkü nerede ve ne zaman aşık olunacağı planlanamaz. Her zaman, her yerde olabilir. İster okulda, ister özellikle sevmediğiniz bir erkek kızla ya da ayrılırken, şimdiye kadar hiç tanımadığınız biriyle olsun. Umutsuzca uygun birini bulmaya çalışmamanız önemlidir. Bu neredeyse her zaman yanlış gider. Çünkü diğerleri, potansiyel bir ortak olup olmadığını görmek için tek endişenizin yeni tanıdıkları “kontrol etmek” olduğunu fark eder. Ve bu seni çok çabuk vazgeçirir.

Aşk zorlanamaz!
Burada bunun neden böyle olduğunu öğrenebilir ve aşkın zorla sağlanamayacağı ve yine de kendiniz için birini nasıl bulabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Zaten aşıksanız, bir sonraki adım aşkınızla temasa geçmektir. Genellikle fikir, tamamen tanımadığınız birine sizinle birlikte olmak isteyip istemediğini sormaktır. Bu genellikle işe yaramaz. Çünkü eğer biri sizi tanımıyorsa, sizinle birlikte olmak isteyip istemediğini nasıl bilebilir? Çünkü aynı okula gitmeniz ve bazen koridorda buluşmanız birbirinizi tanıdığınız anlamına gelmez. Bu yüzden öncelikle sevgilinize sizi tanıma fırsatı vermelisiniz.

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

3 Yorumlar

 1. Snm

  Ekim 23, 2021 at 12:35 am

  Ben kendi adıma bu siteden çok memnun kaldım. Ciddi arkadaşlık siteleri sıralamasına bakarsak bence hak ettiği yeri almış ve zirvedeeee 😉

  Cevapla
 2. SeNa

  Ekim 23, 2021 at 9:03 am

  Seviyeli Ciddi Arkadaş mı arıyorsunuz tam yerindesiniz 🙂 hayatınıza renk katacağınız harika dostluklar burda:)

  Cevapla
 3. Ezo

  Ekim 23, 2021 at 5:00 pm

  Guzel arkdaslik yeridir sohbet etmek istiyeni davetlidir

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.