Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Aşkta yaş farkı


Aşkta yaş farkı

Aşkta Taş Farkı Önemli mi?

Aşk gerçekten yaşanırsa çok harika bir duygu. Sevmek ve sevilmek insanların hayatında olmazsa olmaz en güzel durumdur. Düşününsene sizi çok seven biriyle bir ömür mutlu olma hayali bile insanın içini kıpır kıpır etmeye yetiyor. Fakat toplumda bazen ilginç bakılan durumlar vardır. Bunlardan biri ilişki yaşayan kişilerin arasındaki yaş farkıdır. Aşkta yaş farkı kimine göre sorun kimine göre değil fakat kişiler anlaştıktan sonra yani kafa yapıları ve yaşantıları birbirlerine uyduğu takdirde yaşın çokta problem olacağını düşünmüyoruz. Tamam çok yaş farkı evet belli bir noktadan sonra sorun yaratabilir fakat birkaç yaş küçük yada büyük olmak çokta problem olmaz. İnsan her yaşta aşık olabilir mi? Evet olabilir bu nasip meselesidir. Yani gönül heran için bir yıldıza kayabilir ve bu çoğu zaman bizlerin elinde değildir birden gelişebilir.

Ilişkide Yaş Farkı

İlişkilerde Yaş Farkı Önemli mi?

Aşk yaş tanımaz“. Gerçekten böyle mi? Aslında hala hangi yaş farkına izin veriliyor ve ne gibi sorunlar ortaya çıkabilir, bunların hepsini buradan okuyabilirsiniz! Bir çift aşık için hangi yaş farkının optimal olup olmadığı ve hangisinin açıkça çok büyük olduğu, herkes kendisi için karar vermelidir. Bazen çalışıyor ve bazen çalışmıyor. Bir ilişkiyi yönetmek ne kadar zorsa, iki aşık olan dünyalar o kadar farklı olur. Özellikle biri genç, diğeri yetişkin olduğunda, yaşam dünyaları genellikle tamamen farklıdır ve bu nedenle bir ilişki çok zordur. Bu zorluklara nelerin katkıda bulunduğunu sizler için özetlemeye çalıştık.

Her iki aşk ortağı da büyümemişse, her zaman yasal duruma dikkat etmeniz gerekir . İki kişi arasındaki cinsel ilişki, ilişkinin kendisi değil düzenlenir. Tamamen yasal bir bakış açısından, 13 yaşından itibaren biriyle yatmanıza izin verilir. Ancak aradaki yaş farkı üç yıldan fazla olmamalıdır. Sade İngilizce: 13 yaşındayken seks yaptığınız kişi 16 yaşından büyük olamaz. Aksi takdirde, yaşlı kişi kovuşturmaya maruz kalacaktır. 14 yaşından itibaren bu yaş düzenlemesi artık geçerli değildir. Bu, örneğin, 14 yaşındaki bir kişinin 23 yaşındaki bir çocukla ilişkisi olabileceği anlamına gelir. Ama yaş gerçekten bir rol oynamıyor mu?

Kanun eğlence için değil, gençleri yetişkinler tarafından sömürülmekten korumak için var. Belki de yasadan daha iyi koruma, kendi tedbirinizdir. Aşık olduğunuzda zor olsa bile, duruma ve z’ye her zaman dürüstçe bakmaya çalışmalısınız. B. Yetişkinin neden şu anda bir aşk partneri olarak genç birini aradığını sorun. Bu, kötü ya da iyi bir şey söylemekle ilgili değil, sadece koşullara dikkat çekmek ve dürüst görünmenizi sağlamakla ilgili. Çünkü bu şekilde kendi resminizi çekebilir ve kendinizi acı hayal kırıklıklarından koruyabilirsiniz. Oldukça genel ve yaş farklarından bağımsız olarak.

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

4 Yorumlar

 1. SeNa

  Ekim 17, 2021 at 5:15 pm

  Aşkta yaş farkı kesinlikle önemli Kadın yahut erkek için 2 yada 3 yaş göz ardı edilebilir. Aşırı yaş farkı ilerde sorunlar yaratacağını düşünüyorum.

  Cevapla
 2. KıRıK

  Ekim 17, 2021 at 6:13 pm

  Güzel yorum tebrik ederım 🙂

  Cevapla
 3. Ezo

  Ekim 17, 2021 at 7:23 pm

  Emegine saglık

  Cevapla
 4. Snm

  Ekim 18, 2021 at 10:48 pm

  Bence çok fark olmadığı sürece yaşın çokta önemli yok. Önemli olan kafa yapısının uyuşması diye düşünüyorum

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.