Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Arşiv olmadan WhatsApp Sohbetleri Gizle


Arşiv olmadan WhatsApp Sohbetleri Gizle

Arşiv olmadan WhatsApp Sohbetleri Gizle

Gördüğünüz gibi, WhatsApp’ın arşiv özellikleri ile sohbetleri istediğimiz zaman gizleyebilir veya gösterebiliriz. Yine de, birçok kişi, özellik başkaları tarafından bilindiği için WhatsApp’taki arşivleri arşiv olmadan nasıl gizleyeceğini öğrenmek istiyor. Bu durumda, sohbet lerinizi gizlemek için Android’de GBWhatsApp gibi üçüncü taraf bir uygulama kullanabilirsiniz. Tonlarca gelişmiş özellik sunan WhatsApp’ın tweaked sürümüdür.

Arşiv olmadan WhatsApp Sohbetleri Gizle

Bir iPhone’unuz varsa, önce böyle bir uygulama kullanmak için cihazınızı jailbreak yapmanız gerekir. WhatsApp tweak kullanırken dikkatli olmanız önerilir, çünkü WhatsApp tarafından yakalanırsanız hesabınız askıya alınabilir. Arşiv olmadan WhatsApp’taki sohbetleri nasıl gizleyeceğinizi öğrenmek için şu adımları izleyin:

İlk olarak, cihazınızın Ayarlar> Güvenlik bölümüne gidin ve bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemesini etkinleştirin. Android’inizden WhatsApp’ı kaldırın ve uygulamayı indirmek için GBWhatsApp’ın resmi web sitesine gidin.

Arşiv olmadan WhatsApp Sohbetleri Gizle

Telefonunuzda GBWhatsApp uygulamasını başlatın ve WhatsApp’ınıza bağlı mevcut telefon numarasını girin. Bir defalık şifreyi girerek doğrulayın ve WhatsApp’ın gelişmiş özelliklerine erişin.
Gizlemek istediğiniz sohbetleri seçin ve üstten daha fazla seçeneğe (üç nokta) dokunun. Buradan “Gizle” seçeneğine dokunun.

Şimdi, gizli sohbetler için kilit kodunu uygulamanız için bir desen ekranı görüntülenecektir. Desenin telefonun kilit ekranından farklı olduğundan ve hatırlayacağınızdan emin olun.

Whatsapp Sohbetleri Gizle

 

Gizli sohbetleri görüntülemek için GB WhatsApp uygulamasını başlatabilir ve sol üst köşedeki WhatsApp simgesine dokunabilirsiniz.
Gizli sohbetler için desen kilidini doğrulayın ve kaydedilen tüm ileti dizilerini burada görüntüleyin. Burada herhangi bir sohbeti seçebilir, üstteki hamburger (üç noktalı) simgesine dokunabilir ve “Okunmadı Olarak İşaretle” seçeneğini belirleyebilirsiniz. Bu, seçilen sohbet leri gösterecek ve WhatsApp ana sayfasına gönderecektir.

WhatSapp Kişileri engelle Butonu ile dilerseniz sizi aramasını istemediğinz kişileri engelleyerek Rahatsız edilmenizi önleyebilirsiniz Güvenlik gizlilik kısmına girip ordan numarayı engellediğiniz kişileri aça bilirsiniz . Bir özellik daha eklendi artık grup Görüşmeleri Sekiz kişiye Çıktı ve ses kalite sohbeti gayet iyi durumda test edildi onaylandı .

Zurn Chat

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir