Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Android ve iPhone’da WhatsApp Sohbetleri Nasıl Gizlenir?


Android ve iPhone’da WhatsApp Sohbetleri Nasıl Gizlenir?

Android ve iPhone’da WhatsApp Sohbetleri Nasıl Gizlenir?

Hepimiz arkadaşlarımız, aileniz, meslektaşlarımız ve diğer kişilerle sohbet etmek için WhatsApp’ı kullanıyoruz. Yine de, başkalarının WhatsApp sohbetlerine erişmesini istemediğimiz zamanlar vardır, çünkü oldukça özel olabilirler. Bu durumda, WhatsApp’taki sohbetleri bir şifre ile nasıl gizleyeceğinizi öğrenebilir veya sadece arşivleyebilirsiniz.

Bunu yapmak için, WhatsApp’ın yerel özelliğini kullanabilir veya herhangi bir üçüncü taraf uygulamasını da deneyebilirsiniz. Bu nihai kılavuzda olduğu gibi okuyun, size iPhone ve Android’de WhatsApp sohbetlerini nasıl mümkün olduğunca gizleyeceğinizi öğreteceğim.

Bölüm 1: Arşiv Özelliği ile Android / iPhone WhatsApp Sohbetleri Gizle

Başlangıç ​​olarak, hem iPhone hem de Android’de WhatsApp sohbetlerini gizlemek için yerel çözümü tartışalım. İdeal olarak, herhangi bir WhatsApp görüşmesini arşivine taşıyabilirsiniz. Bu şekilde, sohbet WhatsApp’ınızda hala orada olurdu, ancak normal şekilde erişemezsiniz ve arşivlerini ziyaret etmeniz gerekmez. Arşiv özelliği ile iPhone / Android’deki sohbetleri nasıl gizleyeceğinizi öğrenmek için şu adımları izleyin:

İPhone’da WhatsApp Sohbetleri Arşivi:

 

Bir iPhone’unuz varsa, cihazınızda WhatsApp’ı başlatın ve gizlemek istediğiniz sohbeti seçin.
Kaydetmek istediğiniz sohbeti sola kaydırın ve daha fazla seçeneğine gidin. Buradan, WhatsApp Arşivlerine taşımak için “Arşiv” seçeneğine dokunmanız yeterlidir. Ayrıca birden fazla sohbeti seçebilir ve tek seferde arşivlemek için taşıyabilirsiniz.

Bu gizli sohbetlere erişmek için WhatsApp’ı başlatın ve tamamen yukarı kaydırın. Burada, Arşivlenmiş Sohbetler seçeneğini arama çubuğunun üzerinde bulabilirsiniz.
Gizli sohbetleri görüntülemek için Arşivlenmiş Sohbetler seçeneğine dokunmanız yeterlidir. Sohbeti sola kaydırın ve WhatsApp evinizde görünür hale getirmek için “Arşivden Çıkar” düğmesine dokunun.

Android’de WhatsApp Sohbetleri Arşivi:

Android’inizde WhatsApp’ı başlatın ve kaydetmek istediğiniz sohbet simgesini tutun. Buradan birden fazla sohbet ve grup dizisi seçebilirsiniz.
Gerekli seçimleri yaptıktan sonra, ekranın sağ üst köşesindeki arşiv simgesine dokunmanız yeterlidir.

Kayıtlı sohbetlerinize erişmek için WhatsApp’ı başlatın ve aşağı kaydırın. Şimdi, burada “Arşivlenen Sohbetler” düğmesine dokunabilirsiniz.

Göstermek istediğiniz sohbetleri seçin ve tekrar WhatsApp evinize taşımak için arşivden çıkar simgesine dokunun.

Bir sonraki yazımız Arşiv olmadan WhatsApp Sohbetleri Gizle makalemize göz atabilirsiniz..

 

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.