Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Akıllı telefonlar ve toplum


Akıllı telefonlar ve toplum

Akıllı Telefonlar ve Toplum

Akıllı telefonların son yıllarda çok hızlı geliştirilip insanlara servis edilmesi toplumda hem olumlu hemde olumsuz etki yaratmıştır. Doğru hedefler için kullanan bireyler için akıllı telefonlar bulunmaz nimet haline gelirken yanlış kullanmakta olan bireyler için bu tam tersi durum olmuştur. Akıllı telefonlar ve toplum arasındaki ilişkiye bakacak olursak insanların büyük bir bölümü telefonların işlerine yarayıp yaramayacağından çok gösteriş yapma peşindeler. Özellikle son sistemle üretilen telefonlar gerçekten duayene yapıya sahip olup teknolojiyi içinde harika bir biçimde barındırmaktadır. Telefonun hayatımıza getirdiği kolaylıklar saymakla bitmeyecek kadae fazladır. Fakat yukarıda dediğimiz gibi doğru ve planlı kullanmak oldukça önemlidir.

Akıllı Telefonlarla Dünya Nasıl Değişti?

“Akıllı telefonum olmadan olmaz”. Biliyor musun?! … Akıllı telefonlar vazgeçilmez hale geldi. Dünya çapında beş milyardan fazla insan, dünya nüfusunun üçte ikisini oluşturan bir cep telefonuna sahip. Almanya’da bu oran yüzde 89 ile çok daha yüksek. Aktif cep telefonu sözleşmelerinin sayısı, Alman nüfusunun sayısını bile açıkça aşıyor. Bunun nedenlerinden biri de birçok kişinin ikinci bir cihaz kullanmasıdır. İnsanlık tarihinde hiçbir cihaz, cep telefonu veya akıllı telefon kadar hızlı pazara girmemiştir. Artık hayatın tüm alanları, toplumu bile etkileyen cihazlardan etkileniyor. Akıllı telefon neden bugün birçokları için neredeyse vazgeçilmez? Eskiden daireden çıkarken anahtarlarınızın ve cüzdanınızın yanınızda olup olmadığını kontrol ederdiniz: Bugün akıllı telefon her şeyden önce geliyor. Dairenizin anahtarlarını gerçekten unuttuysanız, acil bir durumda akıllı telefonunuzu kullanarak yine de araştırma yapabilir ve çilingir çağırabilirsiniz. Birçoğu, akıllı telefona ulaşılamadığında kendini tamamen engelli ve gözle görülür şekilde rahatsız hissediyor. Uzmanlar bu fenomen için nomofobi terimini yarattılar cep telefonu fobisi yok. Cihazın birçokları için neredeyse yeri doldurulamaz olması oldukça anlaşılabilir. Son zamanlarda, yalnızca favori İnternet erişim cihazı rolünü üstlenmekle kalmadı.Cep telefonu oyunları , mobil ödemeler için ödeme cihazları , akıllı telefon kameraları ve daha fazlası.

Günlük yaşamda ve toplumda akıllı telefon
Çoğu kullanıcı akıllı telefon kullanımını bir rahatlama olarak görür. Ancak eleştirmenler, sürekli olarak olumsuzlukların altını çiziyor: Kişisel konuşmaların çöküşünden, Almanca’nın bir dikkat kaybına yol açacak şekilde aşağılanmasından söz ediliyor. Bir şey var mı? Gadget’ların bir sonucu olarak gerçekte ne değişti? Birkaç yıl önce, cep telefonuna ek olarak, MP3 çalar ve gerekirse bir kitap veya dergi yanlarında standarttı. Bugün akıllı telefon bu üç temel ihtiyacı bir arada karşılıyor: iletişim, bilgi ve eğlence.

En Tuhaf 15 Alışkanlık yazımızada bakabilirsiniz..

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

5 Yorumlar

 1. SeNa

  Ekim 16, 2021 at 3:46 pm

  Akıllı Telefonlar Hayatımızın Bir parçası haline geldi. Herşey elimizim altında kolayca erişim sağlayabiliyoruz emeğine sağlık Admin

  Cevapla
 2. KıRıK

  Ekim 16, 2021 at 5:50 pm

  eline saglık

  Cevapla
 3. Holland

  Ekim 17, 2021 at 12:45 am

  Telefonlar gerçekten hayatımıza çok büyük kolaylıklar sağladı

  Cevapla
 4. Ezo

  Ekim 17, 2021 at 9:39 am

  Yani andorid tel kullanıcılar daha rahat sohbet kurmak emegine saglik

  Cevapla
 5. Snm

  Ekim 18, 2021 at 10:54 pm

  Harika paylaşım emeğinize sağlık admin

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.