Zirve Chat Mobil Sohbet Sitesi

Eğlenceli Zirve Chat da Sohbet etmek çok kolay artık kullanıcılarımız Üye olmadan Sadece tek bir tuşla Sohbet sitesine bağlanıyor vede Burada Müzik ile Sohbet Ediyor Eğlenceli bir Sohbet Sitesi olanZirve Chat Dostlukların Arkadaşlıkların Pekiştiği Yer bizler En iyi şekilde Hizmet vermek için buradayız. Sizler Dilediğiniz zaman Giriş Yapın Sanal Sohbet Odaları Sayesinde bir çok kişi burada Güzel vakitler geçirmekte.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Farklı Sürüm ile Bağlan

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


1 temmuz yasaklar kalkıyor mu


1 temmuz yasaklar kalkıyor mu

1 Temmuz Yasaklar Kalkıyor mu?

Hemen hemen herkesin kafasındaki sorunun merakla beklenen cevabı nihayetinde toplanan kabine toplantısında açıklığa kavuştu. 1 temmuz yasaklar kalkıyor mu sorusu herkesin kafasındaki en başta gelen meraktı. Kabine toplantısı öncesinde sokağa çıkma yasağından, aşılama ve maske konularına dair konular vatandaşlar tarafından merak ediliyordu. Kabine toplantısı geçtiğimiz gün 15:00’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Uzun saatler sonunda biten toplantıdan tamda beklenen kararların çıkması halk arasında bir rahatlama oluştururken bu duruma en çok esnaflar sevindi. Akşam sokağa çıkma saatlerinin uzatılması, pazar gününün tekrardan açılması alınan en sürpriz kararlar oldu.

zirve chat sohbet

Sokağa Çıkma Yasağı Kalktı mı?

En çok merak edilen sorulardan birisi sokağa çıkma yasağı kalktı mı oldu. Aylık periyotlarla alınan kararlar temmuz ayında daha da rahatlatıcı olarak geldi. 1 temmuz itibari ile yasakların esnetilmesi konusunda Sayın Cumhurbaşkanı sinyaller vermişti fakat tam olarak nelerin geleceği merak konusuydu. Kabine toplantısı sonunda açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Artık düzelme sürecine giriyoruz aşılarımızında hızla vurulması bizlere can suyu oldu ve bundan sonra daha dikkatli olduğumuz takdirde güzel günler bizi bekliyor” demesi ülke olarak bizleri fazlasıyla rahatlattı. Peki ama alınan kararlar neler ve ne kadar sürecek buyurun beraber bakalım.

Sokağa çıkma kısıtlamaları(hafta içi, hafta sonu) tümüyle kaldırıldı.

-Şehirler arası seyahat kısıtlamaları toplu ulaşımı kapsayan kurallar kaldırıldı.

-Toplu taşımalarda yaş sınırı kaldırıldı.

-Kamu kurum ve kuruluşlarında normal mesai düzenine geçildi.

-HES kodu uygulaması yaygınlaştırılacak, sürdürülecek.

-Müzik kısıtlaması 24.00’e çekildi.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir